22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

HDI Sigorta'da üç Yeni Atama

hdisigortaHDI Sigorta’da 2014’ün ilk günlerinde üç farklı atama gerçekleşti. Şirketten yapılan açıklamaya göre Feriha Burcu Çakıcı Altınay, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilirken Ahmet Sertem Demir, Oto Dışı Teknik Genel Müdür Yardımcısı  ve Ufuk Ul, Oto Sigortalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Feriha-Burcu-Cakici-AltinayFERİHA BURCU ÇAKICI ALTINAY
HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı – Mali İşler
1980 yılında İstanbul’da doğan F. Burcu Çakıcı Altınay, 2003’te Marmara Üniversitesi Aktüerya Bölümü’nden ezun oldu. Çalışma hayatına PricewaterhouseCoopers’ta başlayan ve 2010 yılından beri HDI Sigorta’da Muhasebe, Tahsilat, Fon Yönetimi, Bütçe ve Finansal Raporlama ve Rücu departmanlarının yöneticisi olarak çalışan F. Burcu Çakıcı Altınay, 2014 Yılı Ocak ayı itibariyle Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine başladı.

Ahmet-Sertem-DemirAHMET SERTEM DEMİR
HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı – Teknik (Oto Dışı)
1979 Konya doğumlu olan A. Sertem Demir, İzmir Buca Anadolu Lisesi ardından ise Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. 2002 yılında sigortacılığa Marsh’ta plasman ekibinde görev alarak başlayan Demir, Ergo Sigorta’da Yangın ve Mühendislik müdürü, Zurich Sigorta’da ise Kurumsal ve Ticari Teknik Koordinatörü olarak görev almıştır. 2014 Ocak ayı itibariyle HDI Sigorta bünyesinde Oto Dışı Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlanmıştır. Evli ve bir çocuk sahibi olan Demir, iyi derecede İngilizce bilmekte olup kendisinin “Proje Finansmanı ve Sigortası” isimli bir de kitabi bulunmaktadır.

Ufuk-ULUFUK UL
HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı – Teknik (Oto)

1964 yılında İstanbulda doğan Ufuk UL, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde Master yaptı. 1994 yılında Emek Sigorta’da Ar-Ge istatistik bölümünü kurdu. 1999 -2000 yıllarında Ar-Ge İstatistik, Tarife ve Stratejiler Müdürü olarak Kapital Sigorta’da görev yaptı. Daha sonraki 9 yıl boyunca Aviva sigortada  Teknik Grup başkanlığı ve Büyük Anadolu Projesi koordinatörlüğü görevlerini beraberce devam ettirdi. 2012 yılında katıldığı HDI Sigorta ailesinde Ocak 2014 itibariyle Oto Sigortalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirildi. Ufuk Ul iyi derecede ingilizce bilmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER