18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Hancıoğlu, Magdeburger Sigorta’nın hedeflerini Hayatımız Sigortalı’ya anlattı 

Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak yeni yılın ilk sayısında siz değerli okuyucularımızla birlikteyiz. Öncelikle, okuyucularımız ve tüm sektör paydaşlarının yeni yılını kutlar, sağlıklı ve risklerden uzak bir yıl geçirmenizi temenni ederiz. Bu ayki derginizin kapağında sektörde de (özellikle acenteler tarafından) sevilen bir isim Magdeburger Sigorta‘nın yeni Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu yer alıyor. Hem Magdeburger Sigorta hem de sektör hakkında sorularımızı yanıtlayan Hancıoğlu, şirket olarak 5 yıl içinde ilk 10’da yer almayı hedeflediklerini söylüyor. Hancıoğlu ile röportajımızı keyifle okuyacağınızı düşünüyoruz.  

Sektör 2024’de reel büyüyecek

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörde yeni yıl beklentilerini paylaştık. Sigortacılar, 2024’ten de umutlu. Doğal afet gibi olağanüstü bir durumun yaşanmaması durumunda sektörün bu yıl da enflasyonun üzerinde reel büyümesi bekleniyor. Uygulanmaya başlanan enflasyon muhasebesinin şirket kârları üzerindeki etkisi tam olarak kestirilmemekle birlikte yükselen faizlerin mali gelirleri artırarak, sektörde kârlılığı da olumlu etkilemesi bekleniyor. Sektörde 2024 beklentileri ile ilgili dosya haberimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, yeni yılın ilk editör yazısında, 2024 yılı ile ilgili beklentileri kaleme alırken,  derginizin bu ay da dopdolu olduğunu söyleyelim. Sigorta şirketleri ile ilgili güncel gelişmelerle ilgili özel röportaj ve haberler dışında, bazı önemli basın toplantıları ve etkinliklerin de kısa özetlerini dergimizde bulacaksınız. 

Hayatımız Sigortalı Dergisi olarak bizden bu aylık da bu kadar. Şubat ayında yeniden görüşmek üzere, sağlıcakla kalın…

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin Ocak sayısı yayınlandı. Yine dopdolu dosya konuları ve haberlerle dikkat çeken dergimizin son sayısına Türk Telekom e dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedyaDergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER