4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Hakemler Limasol’a emanet

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yöneticileri Limasol Sigorta tarafından bir yıllığına sigortalandı.

limasol hakem

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yöneticileri Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşu olan Limasol Sigorta tarafından bir yıllığına sigortalandı. Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ve Kıbrıs Türk Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Özbilgehan’ın imza koyduğu sponsorluk anlaşmasının 5. yılına girdiği vurgulandı.

Hüseyin Kemaler, sigortalanmanın önemine değinerek hakemlerin futbolun önemli bir unsuru olduğuna dikkat çekerek sosyal sorumluluk projelerine özel önem vermeye devam edeceklerini, spora yönelik özel projeler düşündüklerini belirterek sorunsuz bir sezon diledi. Hasan Sertoğlu, kendilerine bakana baktıklarını belirterek futbol ailesi olarak Limasol Türk Kooperatif Bankası ile çalışmaktan memnun olduklarını söyledi. Mehmet Özbilgehan hakem ve gözlemcilerin kazalara karşı sigortalandığını, Limasol Kooperatif ailesi ile samimi bir işbirliği içerisinde olduklarını açıkladı. İmza töreninin ardından katılımcılara poliçeleri takdim edildi.

kibrisgazetesi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER