20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

GÜNÜN SİGORTA KULİSİ: Kasko rekoltesi fiyatları kademeli düşecek!!!

kulis_SONSigortaHaber e-gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan bir haber, sektör ilgililerin büyük tepkisine neden oldu. Hatta böyle saçma sapan bir haberi sektör ile paylaştığımız için de suçlandık.

Yayınlanan haber, Sabah Gazetesi’nde yayımlanmış imzalı bir haberdi. Gazeteciler emek ve değer verdikleri haberlere imza atarlar. Biz de bunu gözeterek habere yer vermiştik. Haber artan trafik ve kasko fiyatları ile ilgili Hazine’nin bir çalışmasının olduğu şeklindeydi. Haberin içerisinde yer alan Rekabet Kurulu ile ilgili bölümün içerisinde de bir bilginin olmadığını fark ettik. Sadece haberin içerisinde Hazine’nin karşılık ayırma konusundaki çalışma yaptığı bölümü ilgi çekiciydi. Fakat SigortaHaber e-gazeteye ulaşan bilgiler, Hazine’nin böyle bir çalışma dahi yapmadığı şeklinde.

“Bu devletin bir alımı mıdır? Sigorta şirketleri kamulaştırıldı mı? Kasko rekoltesi fiyatları etkileyecek, hatta kademeli düşürecekmiş… Hububat, zeytin alımı ile mi karıştırılıyor?” gibi birçok esprili e-postalar bize ulaştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER