23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Güneş Sigorta satış ekibi İstanbul’da buluştu

günesGüneş Sigorta’nın 10 Bölge Müdürlüğü, 6 Finansal Bölge Müdürlüğü ve 3 Temsilciliğinde görev yapan tüm satış ekibi ile Genel Müdürlükten ilgili birimler 2014 stratejilerini değerlendirmek üzere İstanbul’da bir araya geldi.

Güneş Sigorta’nın 10 Bölge Müdürlüğü, 6 Finansal Bölge Müdürlüğü ve 3 Temsilciliğinde görev yapan tüm satış ekibi ile Genel Müdürlükten ilgili birimler 2014 stratejilerini değerlendirmek üzere İstanbul’da bir araya geldi. Toplantı Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin’in yanında tüm üst düzey yöneticilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Serhat Süreyya Çetin’in açılış konuşması ile başlayıp farklı departmanların sunumları ile devam eden toplantının ilk bölümünde, Sigorta Satış Danışmanları ve Finansal Satış Danışmanlarının görüş ve önerileri de değerlendirildi.

“TOPla kazan” oyununda kıran kırana mücadele

200 kişilik katılımla gerçekleştirilen toplantı kapsamında, yoğun geçen sunumların ardından keyifli bir etkinliğe de imza atıldı. Satış ekiplerinin genel müdürlük oryantasyonunu artırmak ve teknik departmanlarla iletişimini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen “TOPla kazan” oyununda Genel Müdürlük binasının tamamı aktivite sahası  olarak kullanıldı.

Testlerden su oyunlarına, dengeden akıl oyunlarına kadar geniş bir yelpazede 20 farklı istasyonda düzenlenen “TOPla kazan”, Sigorta Satış Danışmanları ve Finansal Satış Danışmanlarından oluşan ekiplerin kıran kırana mücadelesine sahne oldu.

Aktivitenin ödül töreni akşam İstanbul boğazında gerçekleştirilen tekne turunda yapılırken, ekipler yeni dönem ile birlikte başlayacak yoğun tempo için ihtiyaç duyacakları enerjiyi de depoladı.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER