16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Güneş acenteleri “Güneş Puan” ile dünyayı keşfedecek

Deniz_KanijaliGüneş Sigorta, acentelerine ait portföyleri karlı ve dengeli bir hale getirebilecek ürünlerin satışına yardımcı olmak üzere başlattığı kampanyalarına devam ediyor. Güneş Sigorta, başlattığı yeni kampanyasıyla “Güneş Puan” uygulamasıyla bu sefer acentelerine dünya turu yapma fırsatı sunuyor.

Güneş Sigorta yeni kampanyası “Güneş Puan”, yıl boyunca sürecek. Acenteler her branş için belirlenen kriterler doğrultusunda Güneş Puan toplayabilecek ve bu puanları 3 farklı destinasyona gerçekleştirilecek yurt dışı seyahatlerinde kullanabilecek. Acenteler topladıkları puanlar doğrultusunda, gitmeyi arzuladıkları destinasyonu kendileri seçebilme imkânına sahip olacak. Ayrıca “Güneş Puan” uygulamasını destekleyen Kazandıran Konut, Kazandıran İşyeri ve Sağlıklı Günler kampanyaları da Güneş Sigorta’nın, acentelerine kazandıracak kampanyaları arasında bulunuyor.

Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kanijali, uygulamanın tüm yıl boyunca uygulanacak olan ek komisyon ve kampanyalarla devam edeceğini belirterek “Kazan kazan prensibi ile çalıştığımız ve uzun vadeli iş ortaklarımız olarak gördüğümüz acentelerimize bu yıl ek komisyon ile yurt dışı seyahatini bir arada sunmayı hedefledik. Güneş Puan uygulamamızı da bu düşünceden hareket ile yapılandırdık. Acentelerimiz, kampanyalarımız ile ek komisyon kazanmayı sürdürürken, bir yandan da Güneş Puan ile yurt dışı seyahati için puan biriktirebilecek. Topladıkları Güneş Puanları farklı coğrafya ve ülkelere gerçekleştirilecek seyahatlerden dilediklerinde kullanabilecekler” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER