13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Groupama Türkiye takımı Fransa’da şampiyon oldu..

Groupama TürkiyeGroupama bünyesinde bu yıl 25’incisi düzenlenen uluslararası TIGRE (Tournoi de football InterGroupama Enterprises- Groupama Şirketler Arası Futbol Turnuvası) Futbol Turnuvası’nda Groupama Türkiye şampiyon oldu.

Groupama Grup şirketleri bünyesinde her yıl düzenlenen TIGRE Futbol Turnuvası bu yıl Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleşti. Groupama’nın tüm dünya genelinde çalışanlarını bir araya getirme hedefiyle her yıl düzenlediği ve Groupama’lı olma ayrıcalığını hissettiren etkinliklerden biri olan TIGRE Futbol Turnuvası, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde 29 takımın katılımıyla gerçekleşti.

Groupama Türkiye çalışanlarından oluşan 20 kişilik bir kadroyla mücadele eden takım, TIGRE turnuvasında birinci olarak şampiyon olma başarısını gösterdi.

Groupama Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama şirketleri bünyesinde her yıl düzenlenen TIGRE turnuvasında bu sene birinci olan Groupama Türkiye’nin şampiyonluk sevincine ortak olduklarını ifade etti. Ülger; “Bu yıl 25’incisi düzenlenen ve 29 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvada Groupama Türkiye’nin şampiyon olması bizi gururlandırdı. Önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek olan turnuvalarda da başarımızın devam etmesini diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER