20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Groupama Sigorta dan öğrencilere özel SMART Seyahat Sağlık Sigortası

groupamaGroupama’nın özellikle öğrencilere yönelik hazırladığı “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, desteğini yurtdışında da hissettirecek. Groupama Sigorta’nın, Europ Assistance Türkiye (EAT) işbirliği ile sunduğu “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, sağlanan uluslararası asistans hizmetiyle, tıbbi tedavi giderlerini 30 bin Euro’ya kadar teminat altına alıyor. Öğrencilerin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi) ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda Groupama “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası devreye giriyor ve tüm masraflar bu sigorta dahilinde karşılanıyor.

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP seyahat sağlık ürünlerine bir yenisini daha ekledi. “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, özellikle dil okulu, kurs, üniversite veya değişim programları ile yurtdışına eğitim amaçlı seyahat eden, seyahat süresi minimum 6 ay (180 gün) ile 1 yıllık (365 gün) olup bu süre boyunca kapsamlı bir sigortaya sahip olacak öğrenci kitlesine hitap ediyor.

“SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nın sağladığı 7/24 asistans hizmetinin yanı sıra ülkeye öngörülmeyen dönüş (birinci derece akraba vefatı durumu), kayıp bagajın bulunup ulaştırılması, tıbbi gereklilik nedeni ile konaklama süresinin uzatılması, gerekli ilaçların sevki, overbooking nedeniyle uçağın gecikmesi, nakit avans ihtiyacı ve kapkaç gibi olumsuz durumlarda da sözleşme limitleri dahilinde öğrencilere destek olacak. Seyahat süresi boyunca öğrenciler ailelerinden kilometrelerce uzak olsalar bile uluslararası bir destek alarak eğitimlerini güvenli bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER