19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Groupama başarılı acentelerini ödüllendirdi

grupama_ABDGroupama geleneksel hale getirdiği “Acente Ödül Kampanyası” kapsamında, en başarılı acentelerini Portekiz ve Amerika seyahatleri ile ödüllendirdi.

Groupama Sigorta, her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı ve yüksek performans gösteren

acentelerini “Acente Ödül Programı” kapsamında ödüllendirdi. 16`sı sigorta ve beşi emeklilik acentesinden oluşan toplam 21 acente Portekiz`e gitme şansı yakaladı. Geziye, Groupama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu, altı bölge müdürü ve 27 acente temsilcisi olmak üzere 34 çalışanla birlikte, toplam 55 kişi katıldı. Portekiz`in başkenti Lizbon`a düzenlenen gezi kapsamında çalışanlar, Lizbon`un tarihi sokaklarında yaptıkları yürüyüşün ardından Meryem Ana Manastırı, Masrip Kalesi ve 13. Yüzyıldan itibaren Portekiz hanedanları tarafından kullanılan Kraliyet Sarayı  gibi tarihi yerleri ziyaret ettiler. Ayrıca, teleferik gezisi ile Lizbon şehrinin panoromik görüntüsünü seyreden çalışanlar, dünyanın 2. büyük akvaryumunu da gördüler.

 

Groupama 2013 yılı sonu itibariyle yıllık bazda üretim, büyüme ve karlılık kriterini tutturan sigorta ve fon büyüklüğü ile artış kriterlerini tutturan emeklilik acentelerini de Amerika seyahatiyle ödüllendirdi. Geziye Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Kutlu, Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu, Hasar Genel Müdür Yardımcısı Cem Sarıbayraktar ve Teknik Genel Müdür Yardımcısı Orkun Gücük katıldı. Amerika`nın en büyük ve dünyanın en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biri olan New York şehrine düzenlenen gezi kapsamında çalışanlar Central Park, Rockefeller Center, Broadway, Empire State Binası ve China Town gibi turistik yerleri gezdiler. Acenteler, bir günlük Washington gezisinin ardından “Mamma Mia” müzikalini de izleme fırsatı buldular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER