20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Groupama, Anadolu Üniversitesi panelinde

AnadoluuniversitesiPaneliGroupama Genel Müdürü Ramazan Ülger, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi tarafından düzenlenen “Saygın Meslek Olarak Sigortacılık, Sektörde Yaşanan Değişim ve Kara Yolu Motorlu Taşıt Sigortaları” panelinde öğrecilerle bir araya geldi.

Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik Anonim Şirketi Genel Müdürü Ramazan Ülger, Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen sigorta panelinde öğrencilerle buluştu. Sigorta sektörü yöneticilerini bir araya getiren panelde, Türkiye’de sigorta sektörünün gelişimi, trafik sigortaları ve primler gibi pek çok önemli konu gündeme getirildi.

Panelde öğrencilerle bir araya gelen Groupama Genel Müdürü Ramazan Ülger, trafik sigortasında fiyat artışlarının tüketici ve sigorta şirketlerine yansıması konusunda bilgi verdi. Sistemde yeniliklerin daha önce yaşanan aksaklıkları gidermeye yönelik olduğundan da bahseden Ülger; “Sigorta şirketinde genel müdürlük düzeyine dek yükselmiş bir Anadolu Üniversitesi mezunu olarak, bu mesleğin gelecek vaat ettiğini ve her türlü desteğe açık olduğumu belirtmek isterim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER