25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Groupama acentelerini ödüllendirdi…

grupama_ABDGroupama,  geleneksel “Acente Ödül Kampanyası” kapsamında, en başarılı acentelerini, gösterdikleri yüksek performans doğrultusunda Portekiz ve Amerika seyehatleri ile ödüllendirdi.

Groupama Sigorta, her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı ve yüksek performans gösteren acentelerini “Acente Ödül Programı” kapsamında ödüllendirdi.16`sı sigorta ve 5`i emeklilik acentesinden oluşan toplam 21 acente Portekiz`e gitme şansı yakaladı.Geziye Groupama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu, 6 bölge müdürü ve 27 acente temsilcisi olmak üzere 34 çalışanla birlikte, toplam 55 kişi katıldı. Portekiz`in başkenti Lizbon`a düzelenen gezi kapsamında calışanlar Lizbon`un tarihi sokaklarında yaptıkları keyifli yürüyüşün ardından Meryem Ana Manastırı, Masrip Kalesi ve 13. YY`dan itibaren Portekiz hanedanları tarafından kullanılan Kraliyet Sarayı  gibi tarihi yerleri ziyaret ettiler. Teleferik gezisi ile Lizbon şehrinin panaromik görüntüsünü seyretme ve dünyanın 2. büyük akvaryumunu görme şansı yakaladılar.

 

Groupama 2013 yılı sonu itibariyle yıllık bazda üretim, büyüme ve karlılık kriterini tutturan sigorta ve fon büyüklüğü ile artış kriterlerini tutturan emeklilik acentelerini de Amerika seyehatiyle ödüllendirdi. Geziye Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Kutlu, Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu, Hasar Genel Müdür Yardımcısı Cem Sarıbayraktar ve Teknik Genel Müdür Yardımcısı Orkun Gücük katıldı. Amerika`nın en büyük ve dünyanin en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biri olan New York şehrine düzenlenen gezi kapsamında calişanlar Central Park, Rockefeller Center, Broadway, Empire State Binası ve China Town gibi turistik yerleri gezme şansı yakaladılar. Bir günlük Washington gezisinin ardından “Mamma Mia Müzikali” ni de izleme fırsatı buldular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER