15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Generali’den iyi sürücüye “Robin Hood” fiyatlandırması

PetarDobricGenerali, Türkiye pazarına yeni bir fiyatlandırma stratejisi sunarak, hasar geçmişi olmayan iyi sürücüleri ödüllendirecek.

Ürünleri için farklı bütçelerle çeşitli seçenekler sunan Generali, Robin Hood’da olduğu gibi oluşturduğu farklı fiyat seçenekleriyle hasarsız araç sürücülerine destek veriyor. Bu yeni fiyatlandırma sistemiyle Generali, büyük şehirlerde yaşayan özellikle 35-50 yaş arası, küçük veya orta ölçekli araç kullanan kişiler ve hasar geçmişi az olanlara daha uygun fiyatlar sunacak. Fiyatlandırma sisteminden yeni otomobil sahibi olan genç ebeveynler de yararlanabilecek.

Generali Sigorta Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric, yeni uygulamaları için “Hasar geçmişi olmayan sürücüleri hedeflerken, bir ayrıcalıkları olması gerektiğini düşündük. Onlara özel bir tarife oluşturduk. Böylece hasar geçmişi olmayan sürücülere daha da uygun fiyat sağlayan bir tarifeyle karşılarına çıktık. Ayrıca büyük bir adımla, zorunlu trafik sigortasında sabit fiyattan yüzde 70’e kadar indirim teklif ediyoruz” dedi. Dobric, ayrıca şu yorumları ekleyerek devam etti: “Öncelikle hasar geçmişi olmayan sürücüler üzerine odaklanıyoruz. Yani hasar geçmişi olmayanlar bizden daha iyi fiyat teklifi alıyorlar. Bunu şu nedenle yapıyoruz; bazı şirketler, hasar geçmişi olanlara ödenen fiyatı karşılamak için hasara sahip olmayanların fiyatlarını artırabiliyor. Bu durumun adil olmadığına inanıyoruz ve her bir müşterinin kendi riski için ödeme yapmasını istiyoruz. Bu yüzden tüm hasar geçmişi olmayan müşteriler için onlara özel tasarlanmış çözümler ürettik.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER