20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Generali'den 100 bin TL değerinde teknoloji yatırımı

mine ayhanGenerali Sigorta yeni acente yapılanması çerçevesinde oluşturduğu dijital platformla tüm acentelerine internet sitesi ve facebook hayran profili  sağlıyor. Bu platform sayesinde hem acentelerinin işlerini kolaylaştırıyor hem de müşteri portföylerini geniş bir iletişim ağında arttırmalarına olanak sağlıyor.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Generali il genelindeki tüm acentelerini biraraya getirdiği ‘Yeni Jenerasyon Acente’ buluşmalarını tamamladı. Generali Türkiye genelindeki yedi ayrı bölgede aceneteleriyle biraraya geldi. İlki Bursa’da yapılan ‘Yeni Jenerasyon Acente’ buluşmaları sırasıyla İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Ankara ve Samsun’da gerçekleştirildi.  Generali Sigorta yeni acente yapılanması çerçevesinde tüm acentelerine, içinde sigortaacentem.info  isimli  internet sitesi ve facebook hayran profili bulunan ve yaklaşık 100bin TL değerinde bir dijital platformu ücretsiz sağlıyor. Acentelerin iletişim ağını genişletmelerine olanak sağlayan bu sistem için danışmalık hizmeti de yine Generali Sigorta tarafından verilecek. Generali Sigorta acentesi olmak isteyen yeni katılımcılar da bu sistemden yaralanabilecekler.

‘Yeni Jenerasyon Acente’ buluşmalarına Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan, Genel Müdür Yardımcıları Petar Dobric ve Burak Kapkın ve Direktör Erkan Aydoğan katıldılar. Yoğun ilgi gören toplantılara Türkiye genelindeki Generali Sigorta acenteleri katılım gösterdi.

‘Yeni Jenerasyon Acente’ buluşmalarında konuşan Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan; ‘’Generali Sigorta olarak 2013 yılının başlarında “Dönüşüm” stratejimizi açıklamıştık. Bu doğrultuda geçtiğimiz yıl “dönüşüm”e yakışır şekilde dijital çağa ayak uydurmak ve hızını yakalamak adına sistem entegrasyonlarımızı ve düzenlemelerimizi gerçekleştirdik. Bildiğiniz gibi son beş yılın en iyi dokuz aylık dönemini yaşadığımız  süreçte  Generali Grup, 2013 yılının 9 ayında 60 ülkede gösterdiği faaliyetlerle net karını geçen seneye göre %40 arttırarak 1,6 milyar Euro’ya çıkardı. Bu başarıyla birlikte önümüzde dönemde öncelikli hedefimiz sigortalılarımızın tümü ile uzun ve güven dolu bir ilişki kurmak, onlara her yıl beklentilerinin ötesine geçen hizmet kalitesi sunmak olacaktır. Sizlere de her zaman aktardığımız gibi amacımız yalnızca poliçe satmak değil, doğru poliçeyle müşterinin gerçek ihtiyacının karşılanması bize rehberlik edecek’’ dedi.

Bursa, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Ankara ve Samsun’da gerçekleştirilen buluşmaların önümüzdeki aylarda devam etmesini planladıklarını söyleyen Ayhan, yeni acente sisteminin başarılarının devamında önemli rol oynayacağını ve acentelerle kurulacak doğru iletişimin Generali Sigorta’nın hedeflerine ulaşmasında büyük önem taşıdığını belirtti.

Sigorta Devi Generali, yeni dönemde acentelerin satışının kolaylaştırılmasını, ürünlerin geliştirilmesini, Generali Sigorta’nın sektörde bilinen güçlü hasar ödeme yönünün daha da güçlendirmesini ve farklılaştırılmış ürünlerle farklı taleplere cevap vermenin daha kolay hale getirilmesini amaçlıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER