20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Genel Servis, Dudullu’da Araç Onarım Merkezi açtı

mapfregenelGenel Servis Araç Onarım Merkezleri’ni yaygınlaştırmaya devam eden Mapfre Genel Sigorta, İstanbul İkitelli’nin ardından Dudullu’da da bir yeni Araç Onarım Merkezi açarak toplam merkez sayısını yediye çıkardı.

Türkiye genelinde altı farklı şehirde sahip olduğu araç onarım merkezleriyle müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmalarını yürüten Genel Servis, İstanbul İkitelli’nin ardından Dudullu’da bir yeni Araç Onarım Merkezi açtı. 15 Nisan Salı günü gerçekleştirilen Genel Servis Dudullu açılış kokteyline, Mapfre Genel Grubu CEO’su Serdar Gül ve şirket üst yönetimi katıldı.

Hasar sonrası müşterilerine daha iyi hizmet sunmak hedefiyle çalışmalarını şekillendiren Mapfre Genel Sigorta, çoğunluk hissesine sahip olduğu uluslararası kalite sertifikasına sahibi Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’ni yaygınlaştırmaya devam ediyor. Antalya Bursa, İzmir araç onarım merkezlerinde uluslararası Oto Onarım Araştırma Merkezi CESVIMAP’ın Gümüş TQ Kalite Sertifikası’na sahip olan Genel Servis; Türkiye’de altı şehirde, yaklaşık 28 bin 600 metrekarelik bir alan ve 172 çalışanıyla müşterilerine hizmet veriyor. Şubat ayında açılan İstanbul İkitelli Araç Onarım Merkezi’nin ardından bir merkez de İstanbul Anadolu yakasında açan Genel Servis, bu açılışla birlikte toplam merkez sayısını 7’ye çıkardı.

Dudullu Şubesi 2 bin 700 metrekare alana kurulu

En son teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılan Genel Servis Dudullu Şubesi; 2 bin 700 metrekare alana sahip ve araç onarım merkezinde toplam 17 kişi görev yapıyor. Tamamı özel eğitim almış teknisyenlerin görev yaptığı araç onarım merkezi, Eylül ayında CESVIMAP’ın TQ Kalite Sertifikası’nı alabilmek için denetlemeye girecek.

Oldukça geniş bir alana sahip olan Genel Servis İkitelli Araç Onarım Merkezi’ni aylık maksimum 160 aracın onarımını gerçekleştirebiliyor.

Araç onarımını yaptıran sigortalılar birçok avantaj da sağlıyor

Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde araç onarımını yaptıran Mapfre Genel Sigorta kasko sigortalıları Genel Servis’te araç onarımı gerçekleştirdiği için birçok avantajdan faydalanabiliyor.  Mapfre Genel Sigorta kasko sigortalıları, yenilemelerde belirli oranlarda hasarsızlık indiriminden faydalanılabiliyor, Genel Servis’in onarım hizmet kalitesinin arkasında durarak onarımını gerçekleştirdiği araçlara, yaptığı onarım için ömür boyu garanti sunuyor. Ayrıca Genel Servis araçların onarımı süresince sigortalılara ücretsiz yedek araç hizmeti de veriyor.

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra Genel Servis müşterileri, hareket edebilen hasarlı araçların kapıdan teslim alınarak, onarım sonrasında tekrar kapıya teslim edildiği vale hizmetinden faydalanabiliyor.

Mapfre Genel Sigorta’nın hasar sonrası hizmetleri çerçevesinde çok önemli bir yeri olan Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nin Türkiye genelinde yaygınlaşmaya devam etmesi hedefleniyor.

1 Yorum

  1. Merhaba, benim aracın sadece TR.sigortası var,Dudullu genel serviste klima gazını tamamlattıralir miyim, ücreti mukabili,teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER