17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Eureko Sigorta internet sitesine uluslararası ödül

eurekoEureko Sigorta’nın yenilikçi internet sitesi, “Horizon Interactive Awards” ödül programı kapsamında bankacılık ve finans kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Eureko Sigorta’nın internet sitesi bu yıl 12’ncisi düzenlenen “Horizon Interactive Awards” ödül programı kapsamında bronz ödüle layık görüldü. İnternet sitesini 2013 yılında yenileyen Eureko Sigorta, bankacılık ve finans kategorisinde ödül sahibi oldu. Eureko Sigorta resmi internet sitesi kurumun kimliği ile sadelik, şeffaflık, güven, yaratıcılık, mutluluk odaklılık ve başarma arzusundan oluşan değerlerini yansıtacak şekilde tasarlandı.

İnternet sitelerinin kurumsal kimlik ve değerler doğrultusunda hazırlanmasının kurumların online dünyada kendilerini doğru konumlandırmaları açısından önem taşıdığını belirten Eureko Sigorta Online Sigortacılık Direktörü Cem Saltık şunları söyledi: “Horizon Interactive Awards kapsamında orijinallik, tasarım, kullanıcı deneyimi, teknik altyapı gibi kriterler göz önüne alınarak değerlendirme yapılıyor. Biz de ziyaretçilerimize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sade bir dille, hikâyeleştirerek anlattık. Kullanıcı odaklı bir tasarımla ziyaretçilerimizin istedikleri bilgiye kolayca ulaşmalarını hedefledik. Aldığımız ödül de bu hedefimize ulaştığımızın en önemli göstergelerinden biri. Online dünyada gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızı kurumsal değerlerimiz doğrultusunda geliştirerek sektördeki öncülüğümüzü bu alanda da sürdüreceğiz.”

Uluslararası anlamda saygın ödül programlarından biri olan Horizon Interactive Awards en iyi internet sitelerini, videoları, internet reklamlarını ve mobil uygulamaları değerlendiriyor. Ödül kazanmaya hak kazanan başvurular multimedya, grafik tasarım ve pazarlama alanlarında profesyonel isimlerin yaptığı değerlendirmeler sonucunda belirleniyor.
Eureko_İnternet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER