15 Haziran 2024, Cumartesi
spot_img

Finish çizgisini Demir Sağlık güvencesinde geçtiler

Bu yıl 11.’si düzenlenen ‘Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası’ 26-29 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirildi.

Bu yıl 11.’si düzenlenen ‘Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası’ 26-29 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirildi. Şampiyonada dünyaca ünlü yüzücü Petar Stoychev de start’ta yerini aldı. Stoychev ve şampiyonaya katılan tüm yarışmacılar, Demir Sağlık’ın Acil Sağlık Sigortası güvencesi ile yarışı tamamladı.

Bugüne kadar 45’in üzerinde yabancı ülkeden gelen sporcunun katıldığı Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası, bu yıl da ilgi odağı oldu. Aynı zamanda Şampiyona Onur Konuğu olan Petar Stoychev’in 26 Ekim Cumartesi günü şampiyonaya katılan sporcularla yaptığı ‘Arena Aquamasters Talks’ söyleşi programı; ‘’Powered by Demir – Hayata İyi Bak‘’ tarafından gerçekleştirildi.

Aquamasters ile benzer ideali paylaşıyoruz

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Genel Müdürü Viktor Hodara, Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası’ndaki sporcuları sigortalayan şirket olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Hodara şunları söyledi: “Demir’in toplumumuzda sağlık ve sigorta bilincini artırma  misyonu ile, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek ve sağlıklı bir toplum idealine katkıda bulunmak için çalışan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları mükemmel biçimde örtüşüyor. Sağlıklı ve iyi yaşamı destekleyen, sigortalılarımızın hem iyi hem zor zamanlarında daima yanında olan ve sağlığı bir bütün olarak ele alan yeni vizyonumuz, ‘Demir’ olarak ifade ettiğimiz yeni markamızla, yolumuza devam ediyoruz. ‘Hayata İyi Bak’ mottomuz ile sunduğumuz yenilikçi sigorta çözümlerinin yanı sıra kişilerin hayatlarının her anında iyi ve sağlıklı olmaları için ilham ve motivasyon sağlamaya devam edeceğiz. Aynı şekilde, vizyonumuzla örtüşen, insanların daha sağlıklı olmalarını sağlayan organizasyonları desteklemeye devam edeceğiz.”

Demir’den tüm sporculara Acil Sağlık Sigortası

Bodrum’da gerçekleştirilen ‘Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda yarışmacıları sigortalayan, Türkiye’de sağlık sigortasının öncü şirketlerinden Demir Sağlık, hayatın acı tatlı sürprizlerle dolu olmasını dikkate alarak, bu organizasyona göre özel tasarlanmış Acil Sağlık Sigortası sayesinde yaralanma veya cerrahi bir müdahale gerektiren durumlarda sporcuları güvence altına alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER