19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Festival Filmleri Zurich Sigorta güvencesinde

Film_afis_2014_50x70Zurich Sigorta, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından organize edilen 33. İstanbul Film Festivali’nin sigorta sponsorluğunu üstlendi.

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın (İKSV) sigorta sponsoru olan Zurich Sigorta, İKSV tarafından düzenlenen 33. İstanbul Film Festivali’ne güvence sundu. Zurich Sigorta, festivalde gösterimi yapılacak 240 filmi teminat altına aldı. Her bir filmin deprem, yangın gibi risklerden dolayı görebileceği olası zararlar Zurich Sigorta tarafından karşılanacak.

170 ülkede 55 binden fazla çalışanı olan Zurich Sigorta, 70 milyar dolar prim üretimi ve 4,7 milyar dolar faaliyet kârı ile dünyanın lider sigorta şirketleri arasında yer alıyor. 142 yıllık tarihiyle dünyanın en köklü şirketleri arasında olan Zurich Sigorta, 2008 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’de, pek çok dev projenin riskini üstlenerek Türk ekonomisine destek oluyor.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, “Toplumun gelişmesine destek olmayı kurumsal bir anlayışla sahiplenen bir şirket olarak sanata destek olmak Zurich Sigorta’nın önceliklerinden biri. Bu anlamda İKSV ile olan bu işbirliğimizi çok önemsiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER