24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Evrim den UND Ferdi Kaza da üçüncü alternatif

evrimsigorta.logoUND markalı ürünlerle nakliyat ve lojistik sektörünün güvencesi olan Evrim Sigortacılık Hizmetleri, UND FerdiKaza poliçesine üçüncü bir alternatif ekledi: 125 TL prim ile tam güvence.Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyelerine özel poliçeler hazırlayan Evrim Sigortacılık Hizmetleri, var olan poliçelerini de güncelliyor. 365 gün 24 saat tam güvence sloganıyla yola çıkan ve bir Uzun Yol Güvence Paketi olan UND Ferdi Kaza hem UND üyesi firmaları hem de çalışanlarını güvenceye alıyor. Tüm dünyada geçerli olan bu poliçe ile kazaen vefat ve sürekli maluliyet teminatlarının yanı sıra kazaen tedavi teminatı da veriliyor. 7,5 TL limit ile günlük teminat da veren poliçe ile tüm teminatlar 45 TL ve 75 TL primli olmak üzere iki alternatif şeklinde sunulurken, Evrim Sigortacılık bu alternatifi, gelen talepler doğrultusunda üçe çıkardı. Üçüncü alternatifte 125 TL prim ile kazaen vefat ve sürekli maluliyet 200 bin TL’ye kadar karşılanıyor. 45 TL ve 75 TL primli alternatiflerde ise kazaen vefat ve sürekli maluliyet, alternatif seçimine göre 50 bin TL ve 100 bin TL’ye kadar karşılanabiliyor. Prim seçimine göre ise kazaen tedavi masrafları 2.500 TL veya 5.000 TL’ye kadar ödeniyor.

Terör riski de güvencede

Sürücülerin özel hayatında yaşayabileceği olumsuz durumları da güvenceye alan poliçe ile 7 gün 24 saat güvence sağlanıyor. Ayrıca İran, Irak ve Afganistan’da meydana gelebilecek politik riskler, isyan, terör ve bunların sebep olabileceği kargaşalıklar da “Uzun Yol Güvence Paketi” ile güvence altına alınıyor.

Şoför görevdeyken konutu da güvende

Uzun yol Güvence Paketi sunduğu “Konut Yardım” ve “ Ferdi Yardım” hizmetleri ile de farkını ortaya koyuyor. Sürücü görev başında iken, konutunda oluşabilecek her türlü soruna yönelik tesisat, elektrik, cam işleri, doktor veya ambulans gönderimi gibi hizmetler sürücünün gözünün arkasında kalmamasını sağlıyor. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra acil mesajların iletilmesi, acil/önemli numara ve merkezlerin bilgisini de sağlayan servis hizmeti ile sürücü evinden uzaktayken de ailesi güvende oluyor.

Daha fazla güvence için üçüncü alternatif ekledik

Evrim Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Çelebi, sürücülerin ailelerini de güvenceye alan UND Ferdi Kaza poliçesine yeni bir alternatif eklediklerini belirterek, “Nakliyat sektörüne sunduğumuz UND markalı poliçelerimiz ile “gerçek ihtiyaçlara gerçek çözümler” sunuyoruz. Büyük rağbet gören Uzun Yol Güvence Paketi’ni 12 ay gibi bir süreçte, detaylı araştırma ve çalışmalarımız sonucunda oluşturduk. Sadece vefat veya sakatlıkta değil sürücünün günlük tüm yaşamında yanında olmaya çalıştık. Kazaen tedavi teminatı ile sürücülerin merdivenden düşerek bacağını kırması gibi kazaları da teminat altına aldık. Ayrıca sürücünün görev süresince gözünün arkada kalmaması için ailesini güvence altına alan asistans hizmetleri ile de büyük bir adım atmış bulunuyoruz. Sunduğumuz üçüncü seçenek ile teminat limitlerini artırarak daha fazla güvence sunuyoruz. UND üyelerine özel poliçeler geliştirmeye ve var olan poliçelerimizi güncellemeye devam edeceğiz” diye konuştu. SİGORTALI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER