23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

“Ev Cini” hırsızlıktan sağlığa güvence sağlıyor

sigortaciniSigorta Cini, evlere özel ürünü ‘Ev Cini’ ile evlerdeki tüm eşyaları, hırsızlık, yangın, sel ve su basması, yer kayması, kar, fırtına ve terör gibi olaylarda zarar görmesine karşı koruyor.

Sigorta Cini, evindeki eşyaları koruma altına almak isteyenler için yeni bir ürün sunuyor. Sigorta Cini, evlere özel ürünü ‘Ev Cini’ ile evlerdeki tüm eşyaları, hırsızlık, yangın, sel ve su basması, yer kayması, kar, fırtına ve terör gibi olaylarda zarar görmesine karşı koruyor. ‘Ev Cini’ ile yıllık sadece 60 TL karşılığında, yazlık evinizdeki tüm eşyalarınızı güvenceye almak mümkün.

‘Ev Cini’ ile sigortalılar; kapkaç ve gasp olaylarına karşı olay başına 250 TL güvenceye ve ev ile ilgili tesisat, elektrik, cam ve çilingir hizmetlerinin yanı sıra eve doktor veya ambulans gönderilmesi gibi destek hizmetlerden oluşan Konut Asistans Hizmetleri’ne de sahip oluyorlar. Ayrıca Ev Cini Güvence Paketine sahip olan poliçe sahibi ve aynı adreste yaşayan ailesi 7/24 acil sağlık hizmetleri noktalarından da yararlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER