26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Eureko Sigorta, ücretsiz check-up hizmetiyle erken teşhise imkan sunuyor

NoyanGuvencEureko Sigorta sağlık sigortası poliçesine sahip müşterilerine hastalıkların erken teşhisi için ücretsiz check-up hizmeti sunuyor. Rutin kontrollerin yanı sıra yüksek maliyetli, ileri tanı kontrollerini de kapsayan check-up paketinde 40 yaş üstü erkeklerin her yıl yaptırması gereken PSA tetkikleri ile 40 yaş üstü kadınların mamografi çekimi de bulunuyor.

 

4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla erken tanının önemine dikkat çeken Eureko Sigorta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Noyan Güvenç, şunları ifade etti:

 

“Eureko Sigorta olarak sadece hastalıkta değil sağlıkta da müşterilerimizin yanında olmaya önem veriyoruz. Bu sayede tedavi gerektiren durumlarda müşterilerimizin kaliteli sağlık hizmetine erişimini sağlamakla kalmıyor, hastalıklara karşı erken önlem almaya yönelik hizmetler de sunuyoruz. Sağlık sorunlarının oluşmadan önlenmesine yönelik ücretsiz koruyucu sağlık paketleri ile erken tespit edilmesine yönelik ücretsiz check-up hizmetleri de bunlar arasında yer alıyor. Kanser Günü çerçevesinde erken teşhis konusunda bilinçlenmenin önemini bir kez daha vurgulamak gerektiğine inanıyoruz.”

 

Check-up hizmetine sahip Eureko Sigorta sağlık ürünleri için ALO EUREKO 444 66 60 veya 0850 222 66 69 çağrı merkezinden ve www.eurekosigorta.com.tr’den bilgi alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER