5 Aralık 2023, Salı
spot_img

Eureko Sigorta çalışanları “İllüzyonu aşmak” seminerinde bir araya geldi

23062014a

Eureko Sigorta, genel müdürlük binasındaki konferans salonunda her ay çalışanlarına yönelik yaptığı etkinliklere “Yeniçağın dervişi” olarak tanınan Metin Hara’nın verdiği “İllüzyonu aşmak” semineri ile devam etti.

Tamamlayıcı tıp alanında uzman olan Metin Hara, verdiği eğitimlerde zihindeki kısıtlamalardan kurtulmanın yollarını öğretiyor. Seminerde stres yönetimi, sufi nefesi, beden farkındalığı, chi enerjisi, düşünce gücünü etkinleştirmek vb. konularla bilinen ve öğrenilen gerçeklerin sorgulanması hedefleniyor.

23062014bÇalışanlarına hem kişisel hem de mesleki anlamda katkıda bulunacak isimleri her ay şirketlerinde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Eureko Sigorta İnsan Kaynakları Direktörü Oya Buyan şunları ifade etti:

“Eureko Sigorta olarak kurumsal değerlerimiz çerçevesinde çalışanlarımızın gelişimine ve motivasyonuna çok önem veriyoruz. Düzenli olarak organize ettiğimiz seminerlerle de bu süreçlere destek vermeyi hedefliyoruz. ‘İnsanoğlu zihninin tutsaklığından kendini özgürleştirdiğinde imkânsız diye bir kavram var olamaz’ mesajını veren bu seminerle de, çalışanlarımızın zihinlerindeki sınırları kaldırdıkları takdirde istedikleri her şeyi başarabileceklerini görmelerini istedik.”

Hara’nın semineri ve seminer sonrası düzenlenen imza töreni çalışanlar tarafından büyük ilgi gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER