20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Ergo Türkiye, brokerlerle bir araya geldi

kokkalasErgo Türkiye CEO’su Theo Kokkalas, geleneksel olarak düzenledikleri broker kokteylinde yöneticilerle bir araya gelerek 2014 yılı hedeflerini paylaştı

Ergo Türkiye CEO’su Theo Kokkalas, geleneksel olarak düzenledikleri broker kokteylinde yöneticilerle bir araya geldi. Ergo Türkiye’nin müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu hizmet kalitesiyle sektörün sürdürülebilir kârlı büyüyen önde gelen sigorta şirketlerinden birisi olmaya odaklandığını söyleyen Theo Kokkalas, bu yöndeki başarılı çalışmaların sonuçlarını 2014 yılının ilk dört ayında gördüklerini ve özellikle yangın ve nakliyat branşlarında büyüme gösterdiklerini kaydetti.

Ergo Türkiye olarak hedeflerine ulaşmak amacıyla istikrarlı bir strateji izlediklerini kaydeden Kokkalas, sözlerine, “Uzun dönemde stratejimizin dışına çıkacak önemli değişiklikler yapmadan ilerlemek ve iş ortaklarımız için güvenilir ve öngörülebilir bir şirket olmak için ekibimiz olağanüstü gücüyle çalışıyor. Rezerv oranı bakımından Türkiye’nin en güçlü şirketiyiz. Ergo Türkiye’nin finansal gücü ve uzman yönetim kadrosu, Munich Re güvencesi ve Ergo’nun uluslararası deneyimi ile birlikte, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bundan böyle amacımız, grubun gücünden ve Avrupa, Amerika ve dünyanın diğer ülkelerindeki benzer pazarlardaki başarılı uygulamalarından daha fazla yararlanmak olacaktır” şeklinde devam etti.

Ergo Türkiye sürekli yeni yatırım yapıyor

Müşterilerine özel tasarlanmış çözümler sunarak ve risk kalitesini iyileştirerek profesyonel danışmanlık hizmeti verdiklerini belirten Kokkalas, “Hizmet kalitesini artırmak, iş ortaklarımızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda IT çözümleri üretmek ve verimli iş akış süreçleri uygulamak amacıyla sürekli yeni yatırım yapıyoruz. Hâlihazırda tüm iş ortaklarımızın beklentilerine yönelik özel geliştirilmiş bazı süreçleri uygulamaya başladık” dedi.

Ergo Türkiye CEO’su Theo Kokkalas, sözlerini, “Brokerler en önemli satış kanallarında biri olmaya devam ediyor. Ergo Türkiye, sektörde broker kanalından en fazla üretimi yapan beşinci şirket olma özelliğini koruyor. Amacımız çözüm odaklı yaklaşımlar ve üstün hizmet kalitesiyle daha da ön sıralarda yer almak olacak” şeklinde tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER