18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Eksper yenileme eğitimi 28 Şubat a kadar uzatıldı

segemSEGEM Akademi’de yer alan “Eksper Yenileme” eğitimleri 28 Şubat 2014’e kadar uzatıldı. Daha önce 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle sonlandırılacağı açıklanana eğitimlere, eksperlerden gelen yoğun talep uzatma hakkı tanındı.  Yenileme eğitimini alan adaylara tanınan uzatma hakkı nedeniyle SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformu’nun her yıl Ocak ayının ilk haftalarında rutin bakım ve güncelleme çalışmalarında bu sene farklı bir düzenleme yapılacak.

SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformubelirtilen çalışmalar nedeniyle 20-27 Ocak 2014 tarihleri arasında kapalı olacak.20 Ocak 2014 Pazartesi tarihine kadar eğitimini bitirmiş olan adaylar açısından herhangi bir problem söz konusu değilken, bu tarihe kadar eğitiminin tamamını bitirememiş (Örneğin eğitimin yüzde 78’ini tamamlamış) adayların eğitimleri, SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformu 27 Ocak Pazartesi günü tekrar faaliyete geçtiğinde baştan başlayacak.

Bu sebeple, eğitimin/eğitimlerin belli yüzdesini tamamlamış olan adayların 20 Ocak 2014 tarihine kadar eğitim ekranlarının tamamını izleyerek eğitimi bitirmeleri gerekiyor. Eğitimlere henüz başlamayan veya eğitimleri 20 Ocak 2014 tarihine kadar tamamlayamayacak durumda olan adayların ise 28 Şubat 2014 tarihine kadar süreleri var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER