20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Efes Pazarlama Kart sahibi işletmeler Ray Sigorta güvencesinde

işin enfes logoRay Sigorta ve ABank işbirliğiyle EFES PAZARLAMA KART sahibi işletmelere özel olarak geliştirilen İşin ENFES poliçesi, kolay anlaşılır teminat yapısı ve her bütçeye uygun primleriyle işletmeleri Ray Sigorta güvencesine alıyor.

Ray Sigorta’nın ekim ayı itibariyle satışa sunduğu micro KOBİ statüsündeki işletmelere özel ürünü İşim Rahat’ın Efes Kart sahibi işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan İşin ENFES poliçesi; 50.000-100.000 TL tutarındaki teminat seçenekleriyle, EFES satış noktalarını yangın, sel-su basması, dahili su, hırsızlık, deprem gibi risklere karşı güvence altına alıyor.

EFES PAZARLAMA KART sahibi işletmelere sunulmak üzere, temel sigorta ihtiyaçlarını kapsayan uygun fiyatlı ve kolay anlaşılabilen İşin ENFES poliçesi konusunda; hem Ray Sigorta hem de ABank oldukça iddialı hedefler belirlemiş durumda.

İşin ENFES ürünü ile ilgili Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen; “EFES PAZARLAMA KART sahibi işletmelere özel olarak geliştirdiğimiz ürünümüz, ihtiyaca uygun teminat yapısı ve uygun prim tutarları ile EFES satış noktalarının sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak, bu noktaları Ray Sigorta güvencesiyle tanıştırıyor, işlerini ve iş yerlerini güvence altına alıyor” dedi.
ABank Bireysel Bankacılık , ADK ve Sigorta Grup Müdürü Oğuz Korkmaz ise konu ile ilgili “Bu yeni ürün ile müşterilerimizin olası risklerine karşı, çok önemli bir ihtiyacını gidermiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER