26 Şubat 2024, Pazartesi
spot_img

Allianz’da Trafik Sigortası 99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

arifaytekinTürkiye’nin en beğenilen sigorta şirketi Allianz, dikkatli sürücülere Trafik Sigortası’nı 99 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor

Allianz Sigorta, müşterilerin risk profiline bağlı olarak Trafik Sigortası poliçelerini 99 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor. 1 Ocak 2014 tarihinde uygulamaya başlanan Trafik Sigortası’nda serbest fiyat uygulaması ile şirketler müşterilerine istedikleri fiyatı sunabiliyorlar.

Daha önce, Trafik Sigortası fiyatlarında araç türü ve il bazında belirlenen baz fiyatlar üzerinden belirli bir band aralığında oynama yapılabiliyorken, yeni uygulama ile fiyatlandırma, pazarın gerekleri doğrultusunda serbestçe, sınırlandırma olmaksızın yapılabiliyor. Bu da trafikte daha dikkatli olan ve daha az kazaya karışan müşterilerin Trafik Sigortası için daha uygun ücret ödemesine olanak tanıyor. Allianz Sigorta, bu kapsamda müşterilere Trafik Sigortası’nda 99 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin konu ile ilgili değerlendirmesinde; “Allianz olarak Türkiye’deki geçmişimizin 90 yıl öncesine dayanıyor olmasının avantajıyla ve global tecrübemizle, sigortalılarımıza sunduğumuz hizmet kalitesi ile tercih ediliyoruz. Trafik Sigortası’nda serbest fiyat uygulamasının uzun vadede sigortalılara büyük avantaj sağlayacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda bilinçli sürücü sayısının artmasına katkıda bulunması bizleri sevindiriyor.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER