18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Doğal afet zararlarını kasko sigortası ile karşılayın

Sigortaladım.com, araçlarda meydana gelebilecek çeşitli risklere karşı araç sahiplerini güvence altına alan kasko sigortasının doğal afetlerden kaynaklanan hasarlarda da araç sahiplerine koruma sağladığına dikkat çekerek kasko sigortalarında bulunan afet teminatları hakkında bilgiler verdi.

İklim değişikliğinin neden olduğu riskler yaşamın her alanında tehdit oluşturmayı sürdürüyor.

Doğal afetlerin sıkça yaşandığı günümüzde, araçların bu tür olaylara karşı nasıl korunacağı da büyük önem taşıyor. 

Kasko sigortasının araçları yangın, sel, deprem gibi doğal afetlerin neden olabileceği zararlara karşı koruduğunu hatırlatan sigortaladım.com, ayrıca yılın belli dönemlerinde etkili olan dolu yağışı ve az gözlemleniyor olsa da yıldırım düşmesi nedeniyle araçların hasar almasının da doğal afet kategorisinde yer aldığını aktardı. 

Değer kaybının önüne geçiliyor

Konuyla ilgili konuşan sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “Kasko sigortası, araçları her türlü doğal afet hasarına karşı güvence altına alırken yaşanabilecek maddi zararın da önüne geçiyor. Aynı zamanda araçlarda oluşabilecek hasarları önlemek, otomobilin değer kaybetmesinin de önüne geçiyor. sigortaladım.com’dan kasko ürünleri için teklif alıp karşılaştırma yapılabilir, bütçe ve ihtiyaca en uygun olan paket seçilip birkaç dakika içinde poliçe online olarak satın alınabilir. Tüm bunlara ek olarak kasko ürününde ücretsiz araç muayenesi, market veya akarkayıt hediyesi gibi farklı kampanyalardan da yararlanma fırsatını müşterilerimize sunuyoruz” dedi. 

Tüm kasko teklifleri doğal afet teminatlarını kapsıyor

Tüm ürün gruplarında tam kapsamlı doğal afet teminatları sunan sigortaladım.com, olası bir hasar durumunda sorun yaşanmaması için tüm kasko tekliflerinde doğal afet teminatlarını poliçeye yüzde 100 kapsamlı dahil ediyor. Böylece araçların doğal afetlerin neden olduğu zararlara karşı maddi olarak güvence altına alınmasını sağlıyor. Trafik kazalarına karşı da korunma sağlayan kasko sigortası, araç sahiplerini doğal afetler ve hırsızlık, çarpma, devrilme gibi diğer riskler karşısında güvende hissetmelerini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER