23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Doğa Sigorta, online eğitimler ile Kadınlar Günü’nü kutlayacak

Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tüm kadınlara vereceği geleneksel kadınlar günü online eğitimleri ile kutlayacak. 

329’a varan şirket çalışanının yüzde 58’lik bölümünün kadın çalışanlardan oluşan Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bu yıl da unutmadı. Doğa Sigorta, grup çatısı altında yer alan vakıf üniversitesi İstanbul Topkapı Üniversitesi ile hazırlanan özel içerikler ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak üzere bir online eğitim programı hazırladı.

Doğa Sigorta, İstanbul Topkapı Üniversitesi ile grup markalarını bir araya getiren, çalışan eğitim ve potansiyellerini geliştiren eğitim programları ile çalışmalarına devam edecek. 

Doğa Sigorta’nın güçlü sosyal sorumluluk bilinci ile oluşturduğu program, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin değerli akademik kadrosu tarafından 4-7 Mart arasında online olarak gerçekleşecek. Kadınlarda Fiziksel Aktivitenin Önemi, Toplumsal Cinsiyet Bağlamında Moda, Kadın Güçlendirilmesinde Psikolojik Yaklaşımlar, Gastronomi Dünyasında Kadının Rolü ve Dünyada Kadın Hareketleri ve Küresel Kızkardeşlik konularında online eğitimleri verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER