20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Doğa Sigorta Akdeniz Bölgesi acenteleriyle buluştu

Doğa Sigorta, Antalya’da Akdeniz Bölgesi acenteleriyle bir araya gelerek sektörel değerlendirmelerde bulundu.

Doğa Sigorta yöneticileri, Akdeniz Bölge Acenteleri ile buluştu. 5 Haziran Çarşamba günü, Akra Hotel’ de gerçekleştirilen kokteyle Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Satış ve Bölgeler Genel Müdür Yardımcısı Adnan Sığın, Acenteler ve Bankasürans Müdürü Tolga Arslan, Akdeniz Bölge Müdürü Sibel Yılmaz, Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler ve bölge yöneticileri katıldı. 

“İş birliğimizi kuvvetlendirmekten mutluluk duyuyoruz”

Organizasyonda konuşan Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, ‘Düzenlediğimiz organizasyon ve seyahatler eşliğinde acentelerimiz ile bir araya gelerek iş birliğimizi kuvvetlendirmekten ve beraber zaman geçirme fırsatı bulmaktan mutluluk duyuyoruz.  Kuruluşumuzdan bu yana acentelerimiz ile büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen bir şirket olarak başarılı işleriniz ile kurumumuza kattığınız güç için teşekkür ederiz. Bölgeye olan inancımızla, Akdeniz Bölge Müdürlüğümüzün büyüyen bir ivmeyle ilerlemesinde kurum olarak özel gayret sarf etmekteyiz” dedi. 

Sektörel değerlendirmelerinde yapıldığı kokteylde acenteler de Doğa Sigorta Genel Müdürlük yöneticilerini Antalya’da görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER