4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

DenizBank'tan avukatlara ücretsiz sigorta

 

denizbankDenizBank, Afili Bonus Platinum Kredi Kartı alan avukatlara Afili Bankacılık’ın avantajlı hizmetlerinin yanı sıra, mesleklerine özel sigorta hediyeleri sunuyor.

DenizBank’ın Türkiye Barolar Birliği ile yaptığı işbirliği kapsamında, Türkiye’deki tüm barolara üye avukatlar, “Afili Bankacılık” ürün ve hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanabilecek. Yüksek limitli, avantajlı faizli ve sadece avukatlara özel kredi paketlerinin yanı sıra; kişiye özel bireysel danışmanlık hizmeti de bu çerçevede sunulan avantajlar arasında yer alıyor. DenizBank, Afili Bonus Platinum Kredi Kartı alan avukatlara Afili Bankacılık’ın avantajlı hizmetleri yanında, mesleklerine özel sigorta hediyeleri de sunuyor. Afili Bonus Kredi Kartı’na harcama sözü veren avukatlar “Mesleki Sorumluluk Sigortası”na ücretsiz sahip oluyor. Afili Bonus Platinum Kart sahiplerinin eş veya çocuklarına “Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Fonu’’ (Sağlık Sigortası) da armağan ediliyor.

Sosyal hayata değer katan avantajlar

Afili Bonus Platinum kart sahibi avukatlar sosyal hayatlarına değer katan fırsatların da sahibi oluyor. Türkiye’nin her yerinde pazar kahvaltılarında ve hafta sonu tiyatro, sinema harcamalarında yüzde 30 indirim, havalimanı vale ve otopark ödemelerinde yüzde 50 indirim, 150 TL ve üzeri yurt dışı harcamalarında 3 taksit kart sahiplerini bekliyor. Bununla birlikte avukatlar, DenizBank ve Adalet Bakanlığı arasında yapılan anlaşma kapsamında Adalet ve Baro Kart’a; DenizBank internet şubesi, DenizBank ATM’leri ve DenizBank şubelerinden kolayca yükleme işlemi yapabiliyor; ATM kanalı ile kartlı/kartsız para yükleme işlemi gerçekleştirebiliyor. Avukatlar, ayrıca Afili Bonus ile Baro Kart’a yapacakları 50 TL ve üzeri yüklemelerin yüzde 10’luk kısmını (50 TL’ye kadar) Afili Bankacılık’tan hediye alabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER