26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Bupa Türkiye hedef ve büyüme stratejilerini çalışanlarıyla paylaştı

Bupa Türkiye “Kudretini Gör, Kuvvetli Ol” söylemi ile Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan liderliğinde düzenlediği 2024 Kurumsal Değerlendirme Toplantısı’nda 2023 yılını değerlendirerek şirketin entegre sağlık hizmetleri alanındaki hedef ve büyüme stratejilerini paylaştı. 

Bupa Türkiye’nin 2024 Kurumsal Değerlendirme Toplantısı tamamlandı. “Kudretini Gör, Kuvvetli Ol” söylemi ile Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan liderliğinde gerçekleştirilen toplantıda, 2023 yılı değerlendirmelerinin yanı sıra Bupa Türkiye’nin entegre sağlık hizmetleri alanındaki hedefleri ve büyüme stratejileri 700’ü aşkın çalışanla paylaşıldı.

Toplantıda, Bupa Türkiye çatısı altında yer alan şirketlerin yönetici ve çalışanlarının yanı sıra, satın alması yakın zamanda tamamlanan Bupa Türkiye ailesinin yeni üyesi CompuGroup Medical Türkiye’nin yöneticileri de yer aldı. Şirket hedef ve stratejilerinin aktarıldığı toplantıda, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi karşılayabilmek amacıyla yenilikçi yaklaşımlar da ele alındı.

“Yeni yatırımlarımız ile küresel bir güce dönüşüyoruz”

Toplantıda konuşan Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan şirketin ‘insan’ ve ‘çalışma kültürü’ yaklaşımına dikkat çekerek “Ortak amaç, ortak inanç ve ortak hedef doğrultusunda hedeflerimizi hep beraber hayata geçiriyoruz. 2023’te müthiş sonuçlar elde ettik. Pazardaki büyüklüğümüzü ve operasyonel gücümüzü korumayı başardık. Aynı zamanda 2023 yılında birçok yeniliğe de imza atmaya başladık. CGM Türkiye’nin satın alınması ve senCard Dental Klinik’ler ile büyümemizi farklı bir boyuta taşıyoruz. Yakın zamanda farklı sürprizlerimizi paylaşacağımız farklı yapıları da görüyor olacaksınız. Biz sadece bir sigorta şirketi değiliz. Bupa Türkiye, sağlıklı ve mutlu yaşam paydaşlığı yapan ve onun finansman modelini sunan bir şirket haline geldi. 2024 yılı itibarıyla Bupa ile birlikteliğimizin 5. yılını tamamladık. Yeni yatırımlarımız ile küresel bir güce dönüşerek “başka bir ligin oyuncusu” olmaya başlıyoruz. Bupa’nın global olarak gücünü ve tam desteğini alarak 2030 yılında yepyeni inşa edeceğimiz yolları, yeni hayalleri gerçekleştireceğimiz bir dönem olacak. Kurumsal Değerlendirme Toplantımız güçlü bağlarımızı yeniden kuvvetlendirdiğimiz, vizyonumuz doğrultusunda hizalandığımız ve birlikte harika anılar biriktirdiğimiz bir fırsat sundu. ‘Kudretini gör, kuvvetli ol’ mottomuzu oldukça kıymetli buluyorum. İnanıyorum ki, kader ve değer hepimizin olacak” dedi.

Farklı panellerde 2030 hedefleri paylaşıldı

Bupa Türkiye Strateji ve Transformasyon Genel Müdür Yardımcısı Ebru Keskin Kulalar’ın moderatörlüğünde düzenlenen Bupa Türkiye 2024 Kurumsal Değerlendirme Toplantısı’nda ortak strateji ve hedefler gün boyu süren üç farklı panelde paylaşıldı. Bupa Türkiye üst yönetiminin panelist olarak yer aldığı oturumlarda her bir fonksiyonun Bupa Türkiye’nin vizyonuna nasıl katkı sağladığı ve belirlenen hedeflere stratejik olarak nasıl ulaşılacağı tartışıldı.

Kıdem Ödülleri sahiplerini buldu

Etkinlikte, uzun yıllar Bupa ailesinde olan çalışanlara kıdem ödüllerinin verilmesinin ardından Bupa Türkiye’nin tüm çalışanları birlikte keyifli bir akşam geçirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER