22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

’Ekosistemimizdeki herkes ile değeri de kaderi de paylaşmalıyız’

Bupa Acıbadem Genel Müdürü Gökhan Gürcan “Şuna inanıyoruz; bu zor günlerde ekosistemimizde bulunan herkes ile değeri de kaderi de paylaşmalıyız” dedi.

Müşteri odaklılık stratejisiyle ve sağlık alanındaki tecrübesiyle sektörde ezber bozan hizmetleri sigortalılarına sunan Bupa Acıbadem Sigorta, yine bir ilke imza atarak tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınında, tüm Bireysel ve Kurumsal Sağlık Sigortalılarının tanısı koyulmuş COVID-19 salgın hastalık tedavi giderlerini güvence altına aldı.

Korona virüs, tüm kurumsal ve bireysel sağlık poliçelerimizin kapsamına dahil edilmiştir

Konu ile ilgili açıklama yapan Bupa Acıbadem Sigorta CEO’su Gökhan Gürcan, “Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde devletimiz, kamu ve özel hastanelerimiz, doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız büyük zorluklarla mücadele ederken, biz sadece kendimizi düşünemeyiz. Biz ancak beraber olursak her şeyin üstesinden gelebiliriz. Şimdi, hep beraber taşın altına elimizi koyma zamanıdır. Biz Bupa Acıbadem Sigorta olarak kaynaklarımız el verdiği ölçüde, devletimizin, toplumumuzun ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün, yine gururla vurgulamak istiyorum ki, Korona virüs salgın hastalığı tüm kurumsal ve bireysel sağlık poliçelerimizin kapsamına dahil edilmiştir. Tüm sigortalılarımızın, özel hastanelerdeki ek maliyetleri tarafımızca ödenecektir.” dedi.

“Her zaman yanınızdayız, siz yine de evde kalın”


Bupa Acıbadem Genel Müdürü Gökhan Gürcan Twitter’dan yaptığı açıklamada, bireysel ve özel sağlık sigortasına sahip müşterilerine şu şekilde seslendi:

Koronavirüs tedavileri poliçe kapsamımızdadır. Bu hastalığa ilişkin özel hastanelerdeki ek maliyetler tarafımızda ödenecektir. Devletimizin, toplumumuzun ve müşterilerimizin her zaman yanınızdayız. Siz yine de evde kalın”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER