26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

BNP Paribas Cardif, “Kadına Değer” sigortasıyla kadınlara destek oluyor

BNP Paribas Cardif, “Kadına Değer Sigortası” ile en zor zamanlarında kadınların yanında olarak 7 farklı kanser türü için 5 farklı teminat paketi ile kadınlara finansal güçlüklere karşı güvence sunuyor.

BNP Paribas Cardif, yeni ürünü “Kadına Değer” sigortasıyla kadınların yaşadığı kanser risklerine dikkat çekerek maddi ve manevi olarak yıpratıcı olan tedavi süreçlerinde kadınların yanında yer alıyor.

Kadınlara özgü 7 farklı kanser türünden birine ilk kez yakalanılması durumunda 5 farklı teminat paketi ile poliçe sahiplerini finansal güçlüklere karşı güvence altına alan ürün, ücretsiz olarak sunduğu asistans hizmetleriyle de kadınlara sadece hastalık döneminde değil yaşam boyunca ihtiyaçları olan her alanda destek oluyor.

BNP Paribas Cardif Türkiye Banka Sigortacılığı ve Acente Sigortacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sertsöz

Ürünle ilgili açıklamalarda bulunan BNP Paribas Cardif Türkiye Banka Sigortacılığı ve Acente Sigortacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sertsöz, “Kadınlara verdiğimiz değerin özel bir göstergesi olan ‘Kadına Değer Sigortası’yla, kadınlarımızın zor zamanlarında onlara bir adım daha yakınız. Bu sigorta çözümümüzle, kadın sigortalılarımızı Türkiye’de son yıllarda ciddi şekilde artan kadınlara özgü 7 farklı kanser türlerinden birine yakalanmaları durumunda oluşabilecek finansal güçlüklere karşı güvence altına alıyoruz. Asistans hizmetleri kapsamında check-up, mamografi, psikolojik danışmanlık ve diyetisyen gibi ücretsiz sağlık hizmetleri sunan ‘Kadına Değer Sigortası’ çözümümüz, kariyer geliştiren eğitimler, tasarım hizmeti ve hukuki danışmanlık gibi desteklerle de sektörde fark yaratıyor” dedi.

Yaşam boyu ihtiyaç olan her alanda destek 

Kanserin tedavisindeki en büyük etkenin erken teşhis olduğuna dikkat çeken Sertsöz, “Bu sebeple, ‘Kadına Değer Sigortası’ kapsamında tüm müşterilerimize herhangi bir hastalığa yakalanmasa dahi yılda 1 kez ücretsiz mamografi hizmeti veya mini check-up hediye ediyoruz. Bu hizmete ek olarak stres, hareketsiz yaşam ve beslenme düzenindeki değişikliklerin etkisini azaltmak amacıyla ücretsiz online psikolojik danışmanlık, online diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanlığının yanı sıra Yumurtalık Dondurma, Smear Testi işlemlerinde yüzde 30’a kadar indirim sağlıyoruz. Kadına verdiğimiz değerin bir ifadesi olarak kadınlara sadece hastalık döneminde değil yaşam boyunca ihtiyaçları olan her alanda destek olmayı hedefliyoruz. Yılda 1 kez ücretsiz lastik değişimi, 7/24 yeni doğan bakım ve bilgi hizmetleri gibi hizmetlerimizle poliçe dönemi süresince sigortalılarımızı maddi ve manevi olarak destekliyoruz. Ev temizliği, çocuk bakımı, oyun ablası hizmetlerinde yüzde 30’a kadar indirim sağlıyoruz. ‘Kadına Değer Sigortası’, kadınlarımızın toplumdaki rolünü güçlendirmek amacıyla online hizmet paketi kapsamında yayınlanan eğitim başlıkları ile ilgili eğitim, hukuksal danışmanlık, KOSGEB kredi danışmanlığı, Liderlik Akademisi Eğitimi, web sitesi tasarımı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı gibi kendi işini kurmak isteyen kadınlara yönelik önemli destekler de içeriyor” açıklamalarında bulundu.

Beş farklı teminat paketi

18 – 70 yaş arasındaki tüm kadınların faydalanabileceği “Kadına Değer Sigortası” kapsamında kadınlara özgü 7 farklı kanser türüne 5 farklı teminat paketi sunuluyor. Sigortalılar, limitleri 100.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişen teminat paketleri arasından, kendi ihtiyaç ve bütçelerine göre en uygun paketi seçebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER