26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

BNP Paribas Cardif Emeklilik ten Canlı BES Destek

bnpemekDeğişen dünyanın sigortası anlayışı ile müşterilerinin farklı beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten BNP Paribas Cardif Emeklilik, “Canlı BES Destek” uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sunuyor. www.bnpparibascardif.com.tr üzerinden bugün yayına başlayan “Canlı BES Destek” uygulaması ile site ziyaretçilerinin Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) hakkında merak edilen tüm soruları Müşteri İletişim Merkezi’nin uzman kadrosu tarafından anında yanıtlanacak.
Yeni uygulamaya ilişkin açıklama yapan BNP Paribas Cardif Pazarlama ve Dijital Kanal’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Çağlar, “Kurum olarak, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yeni katılımları teşvik etmek ve mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri geliştirebilmek amacıyla birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Müşteri Konsey Günleri etkinliklerimizdeki paylaşımları da dikkate alarak, müşterilerimizi dinleyip onların talep ve beklentileri doğrultusunda çözümler üretmeye özen gösteriyoruz. “Canlı BES Destek” uygulamamızla da Sistem’e ilişkin en hızlı, doğru ve güvenilir bilgiler sunmayı ve BES’in sağladığı avantajların geniş kitlelere yayılmasını hedefliyoruz. Yeni nesil emeklilik temamızla uyumlu olarak, katılımcılarımıza ve şirketimize artı değer katacağına inandığımız hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Bugün başlayan “Canlı BES Destek” uygulamasına katılmak isteyen kullanıcıların www.bnpparibascardif.com.tr’yi ziyaret etmesi yeterli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER