19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

BNP Paribas Cardif Emeklilik ten bilgilerini güncelleyenlere hediye

bnpemekBNP Paribas Cardif Emeklilik’in global şirketi BNP Paribas Cardif’in 40’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutlamak amacıyla kişisel bilgilerini güncelleyen katılımcılarına özel armağanlar sunduğu kampanyanın talihlileri belli oldu. Yapılan çekiliş sonucunda 40 BNP Paribas Cardif Emeklilik katılımcısı, 5 Samsung i9500 Galaxy S4 cep telefonu, 5 Samsung notebook bilgisayar, 10 Samsung Galaxy Note 16 GB tablet bilgisayar ve 20 Samsung LED TV kazandı. BNP Paribas Cardif Emeklilik, bunların yanı sıra mevcut ve potansiyel katılımcıları için, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılımları teşvik etmek, katılımcılarının devlet katkısı avantajlarından azami ölçüde faydalanmalarını sağlamak ve sunduğu hizmetleri geliştirebilmek amacıyla çalışmalar yapıyor. Müşteri Konsey Günleri etkinlikleriyle katılımcılarının görüş ve önerilerini dinleyerek hizmet kalitesini artıracak aktiviteler düzenleyen BNP Paribas Cardif Emeklilik, bu doğrultuda düzenlediği bilgi güncelleme kampanyası ile global şirketinin 40. yılını Türkiye’deki katılımcılarıyla kutlarken, aynı zamanda sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgileri daha verimli ve eksiksiz bilgi aktarımı ile daha çok katılımcıya ulaştırmayı hedefliyor. 2

2 Kasım – 22 Aralık 2013 tarihleri arasında bilgilerini güncelleyen katılımcıları, bilgi güncelleme kampanyası dahilinde birçok hediye kazandı.

Çekiliş sonuçlarına şirketin kurumsal internet sitesinden (www.bnpparibascardif.com.tr) ulaşabiliyor. Kazananlar ayrıca BNPPCardifTR Twitter (@BNPPCardifTR ) ve BNPPCardifTurkiye Facebook (facebook.com/BNPPCardifTurkiye) adreslerinden de duyuruluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER