29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

BNP Paribas Cardif Emeklilik, Disneyland Paris seyahati kazandırıyor

BNP Paribas Cardif Emeklilik, “Eğitim Geleceğim Sigortası” yaptırarak çocuklarının eğitim hayatını bugünden güvence altına alan müşterilerine Disneyland Paris seyahati kazanma şansı sunuyor.

EMRE+ERKANBNP Paribas Cardif Emeklilik, “Eğitim Geleceğim Sigortası” yaptıran müşterilerini Disneyland’a götürüyor. 29 Aralık 2014-24 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında, 100 bin TL ve üzeri teminat ile “Eğitim Geleceğim Sigortası” ürünü satın alan BNP Paribas Cardif Emeklilik  müşterileri her 100 bin TL teminat tutarı için bir çekiliş hakkı kazanıyor. Büyük ödülün üç adet; iki yetişkin ve bir çocuk için olmak üzere, üç gece dört günlük Disneyland Paris seyahati olduğu kampanyada, ayrıca 10 adet Sony PS4 500 GB Siyah Playstation Oyun Konsolu ve üç adet 64 GB 4G+WiFi Siyah iPad Mini 3 Tablet de katılımcıları bekliyor.

Kampanyaya ilişkin açıklama yapan BNP Paribas Cardif Emeklilik Banka Sigortacılığı Kanalı Genel Müdür Yardımcısı Emre Erkan, beklenmedik durumlara karşı çocuklarının eğitiminin kesintisiz devamını isteyen her ebeveynin eğitim sigortası yaptırmasının öneminin altını çizerek, “Eğitim sigortası, ebeveynin beklenmedik bir durumla karşılaşması halinde çocuğunun eğitimi konusundaki endişesini ortadan kaldırmış oluyor. BNP Paribas Cardif Emeklilik olarak, Eğitim Geleceğim Sigortası ürünümüz ile ebeveynlere çocuklarının tüm eğitim hayatında gereksinim duyabilecekleri yüksek tutarlı ve 20 yıla kadar geçerli olan uzun süreli teminat sunuyor, onları geleceğe güvenle hazırlamalarına destek oluyoruz. Yeni kampanyamızla eğitim sigortasına teşviki artırarak hem müşterilerimize hem de sektöre katma değer yaratacağımıza inanıyoruz. Bunun yanı sıra Disneyland Paris seyahati ödülü kazanan sigortalılarımızın çocuklarıyla unutulmaz bir tatil geçirmelerine vesile olmaktan da mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen katılımcıların, TEB Şubeleri, BNP Paribas Cardif Emeklilik acenteleri ve www.bnpparibascardif.com.tr’yi ziyaret etmeleri ya da 444 43 23 müşteri iletişim merkezini aramaları yeterli oluyor. 30 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan çekilişin sonuçları ise 6 Nisan 2015 tarihinde duyurulacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER