20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

BES’in Lideri Garanti Emeklilik’te Organizasyon Değişikliği

Kaan GunayTürkiye’nin en çok tercih edilen bireysel emeklilik şirketi Garanti Emeklilik, bu başarısını daha da artırmak ve sürdürülebilir kılmak için organizasyon yapısında da bir yeniliğe imza attı.

Sektör lideri olmanın getirdiği büyük hedefler ve sorumluluklar doğrultusunda, bu başarısını borçlu olduğu müşterilerine daha da iyi, kaliteli ve odaklı hizmet sunabilmek amacıyla satış ve pazarlama faaliyetlerini tamamıyla birbirinden ayıran Şirket, organizasyon yapısına yeni bir Genel Müdür Yardımcılığı ekledi.

Yeni açılan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Kaan Günay atandı. Tüm pazarlama ve müşteri iletişimi fonksiyonları ise Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı çatısı altında toplandı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Günay, 1998-2004 yılları arasında Garanti Bankası’nda farklı görevlerde bulunduktan sonra 2004 yılında Garanti Emeklilik ailesine bölge müdürü olarak katılmış, 2005 yılından bu yana da Bireysel Satış Müdürlüğü görevini sürdürmüştür.

Garanti Emeklilik bu değişikliklerle birlikte pazarlama alanındaki gücünü daha etkin kullanıp fırsatları daha yüksek performansa dönüştürerek, liderliğini pekiştirmeyi ve başarılarını daha da yukarılara taşımayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER