23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Sigorta'dan tüm Anneler ve Anne adayları için yüzde 10 indirimli Sağlık Sigortası

AnadoluSigorta_Anneler Gunu28 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla, Anadolu Sigorta’nın bireysel sağlık sigortası ürünlerinden birisini ilk kez satın alacak olan tüm anneler ve anne adayları, yüzde 10 oranındaki özel indirimden faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında ayrıca 40 yaş ve üstü kadınların kontrol amaçlı mamografi ve meme ultrasonografi giderlerinin tamamı da yılda bir defaya özel Anadolu Sigorta tarafından karşılanacak.

Anadolu Sigorta, Anneler Günü’nde sağlık sigortası satın alacak kadınlara yönelik özel bir indirim kampanyası düzenliyor. 28 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, 40 yaş ve üstü kadın sigortalıların anlaşmalı kurumlarda yaptıracakları kontrol amaçlı mamografi ve meme ultrasonografi giderleri de, poliçe süresinde bir kereye mahsus olmak üzere Anadolu Sigorta tarafından karşılanacak.

Kampanya, Anadolu Sigorta’nın Nefes Sağlık Sigortası hariç tüm bireysel sağlık sigortası ürünlerini kapsarken, aynı ürünlerin check-up teminatlı ve ekonomik versiyonları da (Eko) kampanyaya dahil olacak. Kampanya kapsamında bu ürünlere yüzde 10 özel indirim uygulanacak. İndirimden, Anadolu Sigorta’dan ilk kez bireysel sağlık sigortası poliçesi satın alacak kadınlar yararlanabilecek.

Yılda bir kez check up fırsatı

Poliçelerinde yatışlı ve yatışsız tedavi teminatı olan Anadolu Sigortalılar, yılda bir kez check-up yaptırma fırsatına sahip olurken; kampanya kapsamında, sadece yatışlı tedavi teminatı ve yatışlı tedavi teminatı ile “İleri Tanı Yöntemleri” teminatı olan ürünlere sahip olan sigortalılar da isteğe bağlı olarak, ödeyecekleri düşük bir miktar prim ile check-up yaptırma imkânına kavuşabiliyorlar.

Anadolu Sigorta’nın sağlık sigortasıyla ilgili detaylı bilgi Anadolu Sigorta acentelerinden veya Anadolu Sigorta web sitesinden alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER