24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

BES katılımcısına % 25 devletten % 25 BNP Paribas Cardif Emeklilik'ten destek

bnp_25BNP Paribas Cardif Emeklilik, “yüzde 25 ek katkı payı” kampanyası ile Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarına avantajlı bir tasarruf imkânı sağlıyor.

BNP Paribas Cardif Emeklilik, 200 TL ve üzerindeki katkı payı ödemesiyle Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) katılan katılımcılarına, devlet katkısına ek olarak “yüzde 25 ek katkı payı” hediye ediyor. Katılımcılarının ilk aylık katkı payının yüzde 25’i kadar olan tutarı ek katkı payı olarak emeklilik sözleşmelere dahil eden BNP Paribas Cardif Emeklilik, 12 Kasım-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile katılımcılarına yıl bitmeden önemli bir avantaj sunuyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, Bireysel Emeklilik Sistemi ile tanışacak olan yeni katılımcılara 2015 yılına girerken özel bir kampanya hazırladıklarını belirtti. Kişmir, “BNP Paribas Cardif Emeklilik olarak, BES’e katılımları teşvik amacıyla düzenlediğimiz yeni kampanyamızda Sistem’e yeni dahil olacak katılımcılarımıza Devlet Katkısı avantajına ek olarak “yüzde 25 ek katkı payı” sunuyoruz. Böylece yaptığımız ek ödemelerle katılımcılarımızın tasarruflarını artırmayı ve Sistem’den azami ölçüde faydalanmalarını hedefliyoruz. Şirket olarak, katılımcılarımızın emeklilik birikimlerine destek olmaya ve yeni kampanyalarla Sistem’e fayda yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen katılımcıların TEB Şubeleri, BNP Paribas Cardif Emeklilik acenteleri ve www.bnpparibascardif.com.tr’yi ziyaret etmeleri ya da 444 43 23 müşteri iletişim merkezini aramaları yeterli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER