15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Bayern Münih tesisleri Allianz Gençler Münih Futbol Kampı için açılıyor

allianz_arena_genclerAllianz Arena ve Bayern Münih sponsorluklarıyla gençlere ve spora yatırım yapan Allianz, dünyanın 32 ülkesinden gençleri Münih Futbol Kampı’nda buluşturuyor.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz, spora ve gençlere desteğini sürdürüyor. Allianz’ın 6 yıldan beri düzenlediği, Allianz Türkiye’nin de 3 yıldır içerisinde yer aldığı Allianz Gençler Futbol Kampı için geri sayım başladı.

14-16 yaş arasındaki gençlerin, dünyanın en iyi futbol kulüplerinden Bayern Münih tesislerinde eğitim alacakları kampa Türkiye’den başvurular 1 Nisan – 9 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak. 20 – 25 Ağustos 2014 tarihleri arasında 6 gün boyunca devam edecek ve gençlere unutamayacakları bir tecrübe yaşatacak kampa katılmak isteyenlerin Allianz Türkiye Facebook sayfasını beğenerek, https://apps.facebook.com/munihfutbolkampi/ ya da www.allianzgmfk.com adresindeki yarışmayı tamamlamaları gerekiyor.

Allianz’ın faaliyet gösterdiği 32 ülkenin gençlerinin katılımı ile gerçekleşecek Allianz Gençler Futbol Kampı’nın katılımcıları, hayatlarında sadece bir kez tecrübe etme şansına sahip olabilecekleri, 6 günlük fantastik bir futbol macerası yaşayacak. Katılımcılar, FC Bayern Münih’in antrenman sahasında , genç takımların antrenörleri ile birlikte yapılacak futbol eğitimi, FC Bayern Münih’in yıldız oyuncuları ile tanışma, Allianz Arena’da maç izleme, stadyum arkasını ziyaret etme ve Münih’te şehir turu fırsatlarını yakalayacaklar.

Yarışmanın etaplarını tamamlayan ve Metin Tekin, Okay Karacan gibi isimlerden oluşan jüri elemesinden geçen 3 gencimiz, Münih’te gerçekleşecek Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılma hakkını kazanacak. Facebook Uygulamasının tüm katılım ve kullanım koşullarını detaylı olarak apps.facebook.com/munihfutbolkampi adresinden ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER