4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Axa Sigorta “Türkiye’nin En İyi İşvereni” seçildi

axa-sigortaAxa Sigorta, 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da “501 ve üzeri çalışana sahip şirketler” kategorisinde Türkiye’nin en iyi işvereni seçildi.

Great Place to Work®’ün en iyi işverenleri belirlediği Türkiye’nin En İyi İşverenleri Benchmark Araştırması sonuçları açıklandı. Axa Sigorta, 2014 yılında “501 ve üzeri çalışana sahip şirketler” kategorisinde Türkiye’nin en iyi işvereni seçildi.

Enstitünün, ülkelerin en iyi işverenlerini belirlemek amacıyla düzenlediği “En İyi İşverenler Araştırması” ise Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz yıl gerçekleştirilmiş ve Axa Sigorta “501 ve üzeri çalışana sahip şirketler” kategorisinde Türkiye’nin en iyi işvereni seçilmişti. Çalışanların iş yeri hakkındaki fikirleri, yönetim politikaları ve uygulamalarının ele alındığı araştırmada, Axa Sigorta başarılı insan kaynakları uygulamaları ve yüksek çalışan memnuniyeti ile 501 ve üzeri çalışan sayısına sahip şirketler kategorisinde geçen sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında birinci sırada yer aldı.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri Benchmark Araştırması, en iyi işverenlerin belirlenmesi ve işletme içerisinde mükemmel iş yeri kültürünün oluşturulması ile gelişim gösteren şirketlerin ödüllendirilmesinin yanı sıra kamuoyu ile de paylaşılmasını amaçlıyor.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri – 501 ve üzeri çalışana sahip şirketler sıralaması (2014)
1 Axa Sigorta
2 Ericsson
3 Boyner Holding
4 Vodafone
5 PepsiCo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER