19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Axa Sigorta dan iyi sürücüye iyi fiyat

axaTürk sigorta sektöründe oto sigortalarında pazar lideri olan Axa Sigorta, uzun yıllardır kişiye özel fiyatlama yapıyor. Axa Sigorta, kötü sürücülerin yarattığı maliyeti iyi sürücülere yüklemiyor. Kişiye özel fiyatları ile dikkat çeken Axa Sigorta, müşterilerine tercihlerine göre satın alabilecekleri “Lacivert” ve “Mavi” olmak üzere iki çeşit kasko sigortası sunuyor.
Lacivert Kasko Sigortası anlaşmalı tamirhane ve orijinal parça ile onarım avantajı, ağır hasarlarda rayiç bedel tespiti, yeni değer koruması, anahtar kaybı zararının giderimi, ferdi kaza koltuk sigortası, ihtiyari mali sorumluluk sigortası, hukuksal koruma sigortası, araç çekilmesi ve vinç organizasyonu, tıbbi nakil organizasyonu, otel ve eve dönüş organizasyonu, kiralık araç hizmeti ve hasarsızlık indirimi sunarken, Mavi Kasko Sigortası bu teminatlara ek olarak genişletilmiş kasko koruması teminatlarını da içeriyor ve yetkili servis avantajı sağlıyor.

Axa Sigorta’nın sunduğu kaskoların kapsamında ayrıca hayvanların araca vereceği zararlar; grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeni ile oluşan zararlar; deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar; aracın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar ve sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar da teminat altına alınıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER