17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Anadolu Sigorta’dan annelere yüzde 10 indirimli sağlık sigortası

AnadoluSigorta_Anneler GunuAnadolu Sigorta, Anneler Günü’nde tüm kadınlara özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Anadolu Sigorta tüm anneler ve anne adayları için yüzde 10 indirmli sağlık sigortası sunuyor.

Anadolu Sigorta, Anneler Günü’nde sağlık sigortası satın alacak kadınlara yönelik özel bir indirim kampanyası düzenliyor. 28 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, 40 yaş ve üstü kadın sigortalıların anlaşmalı kurumlarda yaptıracakları kontrol amaçlı mamografi ve meme ultrasonografi giderleri de, poliçe süresinde bir kereye mahsus olmak üzere Anadolu Sigorta tarafından karşılanacak.

Kampanya, Anadolu Sigorta’nın Nefes Sağlık Sigortası hariç tüm bireysel sağlık sigortası ürünlerini kapsarken, aynı ürünlerin check-up teminatlı ve ekonomik versiyonları da (Eko) kampanyaya dahil olacak. Kampanya kapsamında bu ürünlere yüzde 10 özel indirim uygulanacak. İndirimden, Anadolu Sigorta’dan ilk kez bireysel sağlık sigortası poliçesi satın alacak kadınlar yararlanabilecek.

Yılda bir kez check-up teminatı
Poliçelerinde yatışlı ve yatışsız tedavi teminatı olan Anadolu Sigortalılar, yılda bir kez check-up yaptırma fırsatına sahip olurken, kampanya kapsamında, sadece yatışlı tedavi teminatı ve yatışlı tedavi teminatı ile “İleri Tanı Yöntemleri” teminatı olan sigortalılar da isteğe bağlı olarak, ödeyecekleri düşük bir miktar prim ile check-up yaptırmana imkanından yararlanabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER