15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Aksigorta’dan acentelerine sertifika programı

AksigortaAcenteYonetimiSertifikaProgramiAksigorta Satış Akademisi’nin Ekim 2014’te sona erecek olan 21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı, 12-13 Nisan tarihlerinde verilen eğitimlerle başladı.

Aksigorta’nın, acentelerinin, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri ve kariyerlerinde ilerleyebilmeleri için gelişimlerine destek olmak amacıyla kurduğu Aksigorta Satış Akademisi kapsamında Bilgi Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve 25 Aksigorta Acentesi’nin katıldığı “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı” 12-13 Nisan tarihlerinde verilen eğitimlerle başladı. Ankara, İstanbul ve İzmir’in başarılı acentelerinin katıldığı sertifika programı Acente İşletmeciliği, Yönetim Becerileri, İnsan Kaynakları, Finansal Planlama, Acente Mevzuatı gibi bir işletme için büyük önem taşıyan beş farklı modülden oluşuyor.

Sertifika Programına gençlerin eğitimlerine destek olmak adına Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunarak kayıt olan acenteler, toplam 60 saat sürecek ve Ekim 2014’te sona erecek programdan Bilgi Üniversitesi’nden alacakları sertifika ile mezun olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER