25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Anadolu Sigorta, Memorial ile iş birliğini yeni anlaşmalarla genişletti

Müşterilerine uygun çözüm yelpazesini artırmayı sürdüren Anadolu Sigorta, anlaşmalı hastanelerinden Memorial Sağlık Grubu ile network ağlarını genişletti.

Anadolu Sigorta, Türkiye genelinde hastane ve network ağını genişletmeye devam ediyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ihtiyaçlar doğrultusunda yeni kurumlarla iş birlikleri yaparak sigortalıların seçeneklerini artırmayı hedefleyen şirket, bu kapsamda anlaşmalı hastanelerinden Memorial Sağlık Grubu’nun network ağlarını genişletti.

Yapılan yeni anlaşmalarla Memorial Sağlık Grubu’nun tüm şubeleri yeniden ÖSS Eko Networkü’ne dahil edilirken İstanbul, Ankara ve Antalya şubeleri ise ayrıca Avantajlı Network kapsamına alındı.

İhtiyaca uygun sağlık güvencesi sunmak için çalışmayı sürdüreceğiz

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taylan Matkap, farklı ihtiyaçlara yönelik kapsamı net ve erişimi kolay sigorta ürünleri ve hizmetleri sunarak değişen beklentilere yanıt vermeyi hedeflediklerini söyleyerek “Yeni iş birliklerimiz sayesinde Anadolu Sigorta olarak güçlü büyümemizi sürdürüyoruz. Bu yıl 200’den fazla kurumu hizmet ağımıza kattık. Memorial Sağlık Grubu ile yaptığımız anlaşma da müşteri memnuniyetinin ve erişilebilirlik konusunun bizim için ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı. Gelecekte de Türkiye’nin önde gelen sağlık grupları ile el ele vererek her bütçeye ve ihtiyaca uygun sağlık güvencesi sağlamak için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER