13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Sigorta "Aduket" filmine iki Kristal Elma

AduketAnadolu Sigorta, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören, “Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku” viral reklam filmiyle 26. Kristal Elma Ödülleri’nde 2 Kristal Elma’nın sahibi oldu. Film, “Viral Proje”, ve “En Yaratıcı Dijital Kökenli Kampanya” kategorilerinde ödüle layık görüldü. Ödül töreni Santral İstanbul’da gerçekleştirildi.

Kristal Elma kazanan film, bir sokak röportajıyla başlıyor. Filmde “Bana bir şey olmaz!” diyen bir sürücünün başına gerçekten olmayacak bir iş geliyor ve Street Fighter oyununun meşhur karakteri RYU, aduketler eşliğinde sürücünün arabasını parçalıyor.

Yayına alındıktan sonra, dünyaca ünlü oyun blogu Kotaku ve Street Fighter’ın resmi Facebook hesabından da paylaşılan film, kısa sürede dünya çapında popülerliği yakaladı.

Film, ilk yayınını takip eden birkaç gün içerisinde, farklı video platformlarında toplam 1.000.000 izleme sayısını geçmeyi başarırken, İspanya, Fransa, Amerika, Peru, Yunanistan ve Japonya dahil olmak üzere birçok ülkede onlarca haber sitesi ve blog filmi paylaşılmıştı.

Kristal Elma alan viral yapım Rabarba ajansı tarafından yapıldı.

Ödül kazanan çalışmalar Anadolu Sigorta’nın websitesi ve Youtube sayfasından izlenebilir.

http://www.anadolusigorta.com.tr/tr/medyada-biz/reklam-filmleri/

https://www.youtube.com/user/AnadoluSigortaOnline

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER