22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Hipokid müşterilerine ek katkı payı

 Anadolu Hayat Emeklilik, çocuklara yönelik dijital platform Hipokid üzerinden Çocuğum için BES ürünü satın alan müşterilerine özel 300 TL’ye varan ek katkı payı hediye ediyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, çocuk aktivitesi arayan aileler için çözümler sunan dijital platform Hipokid üzerinden Çocuğum için BES ürünü satın alan müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. 7 Nisan 2024 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Çocuğum için BES ürünü ile çocuklarının geleceği için yatırım yapmaya başlayan Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri 300 TL’ye varan ek katkı payı kazanacak.

“Dijital platformlardaki görünürlüğümüzü arttıracağız”

Çocukları için bugünden harekete geçerek geleceklerine yatırım yapmaya başlayan ailelere ulaşmayı önemsediklerini belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “Yeni iş ortaklıklarımız vasıtasıyla, çocuklarının geleceğini düşünen aileler ile tam da onların ihtiyaçlarını karşılayacak Çocuğum için BES ürünümüzü buluşturmaya devam ediyoruz. Ürünümüze, müşteri kitlesi Çocuğum için BES ürünümüzün fayda sağladığı grupla aynı olan Hipokid platformu üzerinden ulaşılabilir olmasını çok değerli buluyoruz. Önümüzdeki dönemde de dijital platformlardaki görünürlüğümüzü artırmaya ve yeni iş birliklerimizi heyecanla duyurmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Çocuğum için BES alanlar ek katkı payı kazanıyor

7 Nisan 2024 tarihine kadar Hipokid internet sitesinde yer alan kampanyalar sayfasındaki (https://www.hipokid.com/campaigns) Çocuğum için BES tanıtım görseline ulaşan ebeveynler, Anadolu Hayat Emeklilik dijital kanalları üzerinden dakikalar içerisinde çocuklarının geleceği için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyorlar. Üstelik Çocuğum için BES ürününü satın alanlar, ilk ay düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 500 TL ve 1.000 TL arasında olan bireysel emeklilik hesapları için 150 TL, 1.000 TL ve üzerinde olan hesaplar için 300 TL tutarında ek katkı payı ödülü de kazanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER