18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik yeniden Yılın En Beğenilen BES Şirketi seçildi

Anadolu Hayat Emeklilik, Capital Dergisi’nin gelenekselleşen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Türkiye’nin En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi seçildi.

Capital Dergisi’nin GFK Türkiye ile ortaklaşa yürüttüğü ve bu sene 15’incisi gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasının 2014 yılı sonuçları açıklandı. Türkiye’nin halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, bir kez daha bireysel emeklilik sektöründe “Türkiye’nin En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi” seçildi. Capital Dergisi’nin gelenekselleşen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasına 650 farklı şirkette çalışan bin 620 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Yöneticiler tarafından yapılan değerlendirmede, 38 sektörün en beğenilen ilk üç şirketi belirlendi.

Motivasyonumuz artıyor

Capital Dergisi’nin 15 yıldır gerçekleştirdiği ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında bireysel emeklilik sektöründe yeniden ‘En Beğenilen Şirket’ seçilmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan şöyle konuştu: “Türkiye’nin halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, fon büyüklüğünde ulaştığı yüksek büyüme rakamı ile pazar payını korumaya ve Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki (BES) lider pozisyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Yüzde 20 pazar payı ile fon büyüklüğünde devlet katkısı tutarı dahil 7 milyar TL’yi aşan ilk şirket olduk. Türkiye’de en geniş dağıtım ağına sahip olmanın avantajıyla hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Şirket olarak, öncüsü olduğumuz sektörde ilklere imza atarken, bu tür başarılar elde etmek motivasyonumuzu ve azmimizi artırıyor. Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği bu araştırmayla yıllardır üst üste Türkiye’nin ‘En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi’ seçiliyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu başarıya layık gören, ankete katılan tüm yöneticilere teşekkürlerimi sunuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER