24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik 8’inci bölge müdürlüğünü açtı

meteugurlu1Trabzon’da Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü açan Anadolu Hayat Emeklilik, bölge müdürlüğü sayısını 8’e yükseltti.

Trabzon’da 8’inci bölge müdürlüğü açan Anadolu Hayat Emeklilik, Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü ile Ağrı, Ardahan, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon illerinde pazarlama ve satış faaliyetlerini yönetecek. Şirket, bu illerdeki potansiyeli daha etkin şekilde değerlendirmek üzere görev yapacak.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu: “Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz kapsamındaki illerin hâlihazırda bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşlarında elde ettikleri pay, ülke nüfusundan aldıkları payın altında olarak ölçülüyor. Bu anlamda söz konusu bölgenin uzun vadeli gelişim için ciddi bir potansiyel arz ettiğini düşünüyor, organizasyonel yapımızla bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmeyi, bölgede hayat sigortasının yaygınlaşması ve BES’e katılımın artırılması yönündeki çalışmalarımızı yoğunlaştırmayı amaçlıyoruz” dedi. Uğurlu sözlerini şöyle sürdürdü: “750 bini aşan katılımcı sayısı ile Anadolu Hayat Emeklilik, aynı zamanda 2013 yılı içinde müşterilerine en yüksek tutarda devlet katkısı ödemesi yapılan şirket oldu. Şirketimiz İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Antalya ve son olarak Trabzon’da açılan bölge müdürlükleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Şubesi, 367 kişilik direkt satış ekibi, 292 özel acentesi ve bankasürans ağıyla müşterilerine katma değeri yüksek ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER