19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Allianz Türkiye’den sosyal medya atağı

Allianz1Hikaye(1)Sigorta sektörünün öncü şirketlerinden Allianz, Facebook ve Instagram üzerinden iki yeni yarışma başlatıyor. Facebook üzerinde başlayacak Allianz Dostluk Sigortası uygulamasına katılan 5 talihli, iPad 4 kazanacak. Instagram’da ise 5 kategorinin en iyilerine Nikon-D3200 hediye edilirken, her kategoride mansiyon ödülü olarak Sony- DSC-WX80 fotoğraf makinesi verilecek.

Dünyanın ve Türkiye’nin öncü sigorta şirketlerinden Allianz, sosyal medya aracılığı ile takipçilerine kazandırıyor. Allianz’ın dijital ajansı ‘Pure New Media’ tarafından hazırlanan Facebook ve Instagram kampanyalarında takipçiler tatlı bir rekabete girecek.

18 Kasım 2013 – 23 Aralık 2013 tarihleri arasında aktif olacak Allianz Dostluk Sigortası uygulaması ile kullanıcılar kendi hazırladıkları testlerle dostluklarını değerlendirebilecek. http://bit.ly/DostlukSigortasi adresinden ulaşılabilen “Dostluk Sigortası” sayfasını beğenen Allianz takipçileri, Facebook arkadaşları için kendileri hakkında sorulardan oluşan bir test hazırlıyor. Testteki soruları yanıtlayan, arkadaş sayısı arttıkça hem dostluklar kazanıyor, hem de beş adet iPad 4 Retina 16 GB Wi-Fi + 4G’den birini kazanma şansı artıyor.

Her Fotoğrafın 1 Hikayesi Var

Allianz Türkiye, Facebook uygulamasına ek olarak Instagram üzerinde de, 5 kategoriden oluşan bir fotoğraf yarışması da düzenliyor. ‘Her Fotoğrafın 1 Hikayesi Var’ isimli yarışmada kullanıcılarınuzun cümleler yerine sadece tek bir Instagram fotoğrafıyla küçük bir hikâye anlatmaları bekleniyor.

Beş kategoriden oluşan yarışmada, katılımcılar Mutluluk Budur, Unutulmaz Anlar, Tadı Damağımda, Buyrun Benim ve Sevimli Dostlar başlıklarından birini seçerek tek karede çok şey anlatan fotoğraflarını #allianz1hikaye etiketiyle birlikte Instagram’da paylaşıyor. Instagram kullanıcıları dilerlerse yeni çektikleri, dilerlerse daha önce paylaştıkları fotoğraflardan biriyle yarışabiliyor. Sonrasında bu fotoğraflar www.allianz1hikaye.com isimli micro sitede toplanarak oylanıyor.

Micro site üzerinde 31 Aralık 2013 tarihine kadar sergilenecek fotoğraflardan en fazla oyu alan 25 fotoğraf; dünyanın en saygın fotoğraf ajanslarından Magnum’un Türkiye Temsilcisi Hasan Şenyüksel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümü öğretim üyesi Kamil Fırat ve Instagram’da Türkiye’nin en fazla takipçisine sahip olan Mustafa Seven’den oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonunda, beş kategorinin birincileri Nikon-D3200 fotoğraf makinesi kazanırken, her kategoride mansiyon ödülü olarak birer de Sony- DSC-WX80 fotoğraf makinesi hediye edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER