24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Allianz ‘Yanında’; yeni şarkı yayında!

Allianz Türkiye’nin, Allianz Motto Müzik ile birlikte çıkardığı “Yanında” isimli albümün dördüncü parçası “Sağlık Olsun” Apple Music ve Spotify’da yayınlanmaya başladı. Pandemi döneminde önemi bir kez daha anlaşılan “sağlık” konusuna dikkat çekilen şarkının klibi, Allianz Türkiye, Allianz Motto Müzik ve Allianz Kariyer sosyal medya hesaplarından izlenebiliyor.

Gençlere sigortayı eğlenceli bir dille anlatmak üzere Allianz Türkiye ve Allianz Motto Müzik’in ortaklaşa çıkardığı “Yanında” albümünde yer alan “Sağlık Olsun” parçası, “Hayatta ne olursa olsun ama mutlaka sağlık olsun” mesajı veriyor. ‘Yanında Allianz, Hayatında Müzik’ sloganıyla dört farklı sigorta ve emeklilik ürününün, dört farklı müzik türüyle anlatıldığı albümün dördüncü parçası pop tarzında düzenlendi. Klipte, ilgi duyduğu genç kızın dikkatini çekebilmek için çeşitli aktivitelerde bulunan gencin, bu sırada geçirdiği küçük kazalar nedeniyle ortaya çıkan sağlık problemlerini sigorta güvencesiyle rahatlıkla çözüme ulaştırması anlatıldı.  

Gençler sigortanın önemini anlamalı

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı“Yanında” albümünün son parçasında “Sağlık” sigortasına dikkat çektiklerini belirterek “Özellikle pandemi ile birlikte sağlığımızın önemini bir kez daha anladık. Sağlık sigortası yükselişte ancak bizim amacımız gençlere de bu bilinci aşılamak. Bu nedenle gençlerimize sağlık sigortasının önemini anlatmak için müziğin gücünü kullanıyoruz. ‘Sigorta’ ve ‘gençlik’ kavramlarını dijital dünyayla buluşturmak üzere oluşturduğumuz “Yanında” albümü büyük ilgi görüyor. “Sağlık varsa, üzerine bir de sigorta güvencesi varsa her şey yoluna girer” mesajı verdiğimiz son şarkımızın da başta gençlerimiz olmak üzere toplumun her kesiminden ilgi göreceğine inanıyoruz.” dedi.

Z kuşağını anlamanın ve onlarla bağ kurmanın, kurumsal öncelikleri arasında yer aldığını söyleyen Kırıcı, “Gençlerimize ürünlerimizin sağlayabileceği faydaları, onların ilgi alanlarına uygun kanallardan anlatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Her şarkı bir mesaj

Albümde yer alan “Yuvam” şarkısı ile kombisi bozulan, elektrik kesildiği için bilgisayarı arızalanan, tatile giderken gözü arkada kalan gencin hayatından kesitler sunulmuştu. İkinci şarkı “Fiyakalı ve Güvenli”de yoğun trafikte güvenli sürüş deneyiminin önemine dikkat çekilirken üçüncü parça “Pes Değil, BES!”te güvenli bir yatırım aracı arayışında olan gencin BES ile tanışması anlatılmıştı.

Allianz Türkiye “Yanında” albümünün içerikleriyle toplamda 61 milyon 143 bin 968 kişiye ulaşarak 49 milyon 960 bin 235 kez görüntülendi.   

‘Sağlık Olsun’u Spotify’dan dinlemek için:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER